Maminky, Ostrava Poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 28.10.14 12:49
porubacky maminky

Ahojkiii jsem tady nova a hledam maminky s malym ditkem na spolecne akce.je mi 29 a malymu 23mesicu radi bychom nake detatko na spolecne hrani a my pokec u kafe atd tak se ozvete budeme radi :mavam:

Reakce:
neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 28.10.14 17:31

Ahoj, máme přibližně stejně staré děti, mám listopadovou, skorodvouletou :-) odkud z Poruby jsi?

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 28.10.14 18:39

Z vozovny :jazyk:

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 28.10.14 19:08

Já jsem kousek od velkého rondlu na hlavní třídě :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 29.10.14 10:52

Jo tam chodim casto do hrusky a rosmanu :D

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 29.10.14 11:17

Hrušku mám na seznamu bojkotovaných prodejen - prodali mi „jetý“salám, a odmítli vrátit peníze, navíc tam jsou protivné pokladní. Tak tam nechodím, nezaslouží si moje peníze :mrgreen: ale rosmana navštěvuju často :-) jinak hřiště na Nezvalově je náš rajon :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 29.10.14 17:32

Kde na nezvalaku…pockej myslis jak je trh tak z druhe strany :? nebo kde tam my chodily k panoramce na havlicak :) jak se vlastne jmenujes ty a mala tvoje prezdivka vznikla prosim te jak :D

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 09.11.14 13:38

Halo devcata tak co nebo co?

Sabina19
Nováček 8 příspěvků 13.02.16 18:13

Ahoj, bydlim druhym rokem v Porube a porad nikoho skoro neznam. Dcera bude mit v breznu 4 roky a ja v dubnu 25, rady se seznamime

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 13.02.16 22:11

Ahoj, malá má tři roky, už je ve školce a já v práci, ale až nebude mokro, můžem vyrazit po školce někam na hřiště :-)

Sabina19
Nováček 8 příspěvků 14.02.16 05:08

Jeeeee no to by byla parada a kde presne v Porube bydlis? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >