Porušení šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 02:08
Porušení šestinedělí

Ahoj,
omlouvám se, ale potřebuji poradit porušili jsme s přítelem šestinedělí a měli, jsme spolu sex bez ochranny a on se do mě udělal. Nevím, jestli je možné po dvou týdnech v šestinedělí otěhotnět? Přemýšlím, že bych si ale kvůli nedávné smutné zkušenosti, vzala Postinor.
Děkuji vám za rady.

Najdete v encyklopedii: Sex v šestinedělí

Reklama

Reakce:

AlenaSu
Kecalka 281 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 02:33

Ahoj, v sestinedeli je možné otěhotnět, ale nevím jestli tak brzy. Přeju hodně štěstí, ať to dopadne jak chceš

Bandii
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 04.04.18 02:40

Ano, je to možné.

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 02:48
Těhotenství

Děkuji moc, za Vaše odpověďi. A kdybych tedy byla těhotná, zvládla bych to, protože mi po porodu mrtvé holčičky ve 30 TT, doktoři říkali, že další těhotenství by šlo až, tak za půl roku.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 04.04.18 05:36

Ano, možné to je a pokud jsi rodila vaginálne, tak bys to jistě zvládla.

Eule
Kecalka 370 příspěvků 04.04.18 06:17

Možné to je, moje maminka šla na kontrolu v šestinedělí a zjistili, že je těhotná :-D Ale teda pak samovolně potratila… Navíc, ani nekojíš, takže určitě to je možné…

miluver
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.04.18 07:00

Jj je ja jsem s brachou o 10 mesíců :lol: :lol: a vsechno bylo vpohode ;) ;)

eviku-miluna
Kelišová 6713 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 08:12

@Destiny20 tehotenstvi mozne je, ale taky infekce.

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 04.04.18 12:53
Zánět mocaku v šestinedělí

Destiny20: chtěla, bych vás poprosit ještě o jednu radu. Je, normální, abych v šestinedělí, měla zánět močového měchýře po tomto nechráněném sexu? Protože, dnes jsem zaznamenala, že se nemůžu úplně vyčůrat a nevím, co s tím mám dělat? A taky, nevím, jestli pro jistotu nemám zajít za svoji doktorkou. Dekuju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Ullrichová z Ulice přiznala nového chlapa a promluvila o dětech. Chce se konečně usadit?

Letos oslaví čtyřicáté čtvrté narozeniny, přesto se jí stále nepoštěstilo... číst dále >

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři tipy, jak nosit overal. Hodí se i pro baculky

Skvělý a praktický kousek, který v sobě spojuje top i kalhoty, se hodí do... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama