Reklama

Nepříjemné následky po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:08
nepříjemné následky po porodu

Dobrý večer, do tohoto tématu prosím piště jaké nepříjemnosti jste měli po porodu a jak dlouho u vás přetrvávaly? Máte některá zkušenost s povolenou poševní stěnou? mám bouli v pochve a při sexu je to trošku ze začátku problém jak je tam málo místa

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 02.04.18 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer, do tohoto tématu prosím piště jaké nepříjemnosti jste měli po porodu a jak dlouho u vás přetrvávaly? Máte některá zkušenost s povolenou poševní stěnou? mám bouli v pochve a při sexu je to trošku ze začátku problém jak je tam málo místa

Jakou bouli?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:14

Povolenou poševní stěnu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:23

Mám zkušenost, teď jsem bez ní po hysterektomii

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:13

Já jsem měla po porodu hemoroidy, ty se naštěstí vstřebaly samy. Mám ale také problém se stolicí. I když se mi chce, tak to sval nedokážou vytlačit a musím si pomoct prstem přes pochvu. Omlouvám se, zní to nechutně, ale je to tak. Vzhledem k tomu, že mám i jiné, důležitější, zdravotní problémy, zatím toto neřeším. Mám pocit, že se to velmi pomalu lepší, tak uvidím, co bude dál.
Anonymka 1

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:25

Ja jsem rok a pul po porodu a stale jeste trochu problemy mam. Hrozne moc jsem musela tlacit, nakonec me teda nastrihli, ale mam pocit, ze to mohli udelat trochu drive. Par mesicu po porodu me desne trapil unik moci - proste jakmile se mi trochu chtelo a treba jsem si drepla nebo kychla, tak to uteklo a neslo to zadrzet. Ted uz je to o dost lepsi, stane se mi to trosicku tak jednou za mesic, nekdy ani to ne. Jinak mi ale taky prijde, ze mam povolenou posevni stenu, driv jsem to vevnitr mela na pohmat hladke a ted tam porad mam takovou zvrasnenou nahromadenou tkan, jde mi kvuli tomu spatne zasouvat tampon. Pri sexu nastesti problemy nemam :oops: Dle gynekologa pri prohlidce vse normalni, tak ja nevim :nevim:

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 02.04.18 21:37

Já jsem dva roky po porodu a trápí mě únik moči při každém kychnutí a chodím častěji močit. Taky mi přijde že mám povolenou poševní stěnu, potřebuju větší tampony a obtékají mi.

Maylaa
Kecalka 394 příspěvků 02.04.18 21:45

Prolaps pochvy. Gynekolog reseni nenavrh? Dela se vyztuzeni posevni steny takovou sitkou (ale neni to trvale reseni). Tohle se samo nespravi. Navstivte specializovaneho fyzioterapeuta, ten vas nauci cviky, aby se to aspon nezhorsovalo.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 02.04.18 21:48

Jak dlouho jsi po porodu? Já měla ze začátku všechno výše :mrgreen: ale ťuk, ťuk, srovnalo se to, 5 a půl měsíce po porodu a až na to, že mám ještě malinko citit asi jizvu při tlačení (nebo možná malý hemeroid, ale neřeším to, protože se to lepší, už to prakticky necítím), tak bych ani nevěděla, že jsem rodila… Zbytek tech potíží zmizel dřív. Únik během pár týdnů, ale je pravda, že se mi to stalo jen tak dvakrát, když jsem fakt už potřebovala, tak asi proto to zmizlo tak brzo. Stěna se mi stáhla po pár měsících.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 02.04.18 22:10

Mne se teda uplne narovnaly vlasy…sice to nesouvisi s tou “spodni” oblasti, ale je to taky po porodu :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 6736 příspěvků 37 inzerátů 02.04.18 22:11

@milwinka pouzivej kalisek nejvetsi velikosti, nejlepsi vec na menstruaci ;) :palec: info na kalisek.cz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 13:54

Já se občas když si chci prdnout trochu pocuram a už třikrát se mi stalo, když sem měla průjem, že jsem se trochu po… 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama