Poslal bývalé láhev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:19
Poslal bývalé láhev

Ahoj dámy, chtela bych znát váš názor, nejde o život, ale přemýšlím nad tím proč. pritel na vánoce poslal své ex láhev, celou dobu co jsou rozvedeni nic neposílal, a letos jo, nechapu, co pod tim je. :think: přišlo by vám To divné? no a ona mu Tu láhev nechala u jeho mamky, takze tam normálně za ní jede popřeje jí k svátkům jako by nic. divné mi totiž jenom je že jsou jakou dobu od sebe ona vdaná s dětmi, a jezdí si k bývalé tchýni, a předtím co vím od rozvodu tam nebyla.az letos. no je to ujeté, ale co už že, tak mi napište vaše názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.01.17 19:21

A proč tu láhev nechala u extchyne? Jakoze ji nechce?
Já nevím, asi bych to neřešila. Tak co, tak ji poslal láhev no :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 04.01.17 19:23
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, chtela bych znát váš názor, nejde o život, ale přemýšlím nad tím proč. pritel na vánoce poslal své ex láhev, celou dobu co jsou rozvedeni nic neposílal, a letos jo, nechapu, co pod tim je. :think: přišlo by vám To divné? no a ona mu Tu láhev nechala u jeho mamky, takze tam normálně za ní jede popřeje jí k svátkům jako by nic. divné mi totiž jenom je že jsou jakou dobu od sebe ona vdaná s dětmi, a jezdí si k bývalé tchýni, a předtím co vím od rozvodu tam nebyla.az letos. no je to ujeté, ale co už že, tak mi napište vaše názory

můj názor je, že by ses měla přítele zeptat a druhá věc, že ti nic není do toho, že se jeho ex stýká s tchyní

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 04.01.17 19:23
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, chtela bych znát váš názor, nejde o život, ale přemýšlím nad tím proč. pritel na vánoce poslal své ex láhev, celou dobu co jsou rozvedeni nic neposílal, a letos jo, nechapu, co pod tim je. :think: přišlo by vám To divné? no a ona mu Tu láhev nechala u jeho mamky, takze tam normálně za ní jede popřeje jí k svátkům jako by nic. divné mi totiž jenom je že jsou jakou dobu od sebe ona vdaná s dětmi, a jezdí si k bývalé tchýni, a předtím co vím od rozvodu tam nebyla.az letos. no je to ujeté, ale co už že, tak mi napište vaše názory

Ono to chce po rozvodu trochu vychladnout a jestli byly ty vztahy před rozvodem dobré, není nutné ty vztahy zničit. Je to vývoj a u každého je to jinak.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49141 příspěvků 04.01.17 19:24

Hmm, no a…?

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.01.17 19:24
@jdukolem píše:
můj názor je, že by ses měla přítele zeptat a druhá věc, že ti nic není do toho, že se jeho ex stýká s tchyní

Přesně. Já mám třeba super tchýni. A kdybych se rozvedla, tak se za ni klidně sem tam stavím na kafe/vino. Asi bych se hodně zasmala, kdyby to nějaké nové ženě myho muže vadilo :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:28

Já jsem po rozvodu v úplně pohodovém vztahu jak s tchýní, tak i se švagrovou. Tchýni navštěvuju, voláme si, posílám jí jídlo. Bývalý to sice neumí ustát, ale oni mi nic neudělali, já jim taky ne, tak proč zbytečně kazit vztahy jenom kvůli tomu, že on začal blbnout?

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 04.01.17 19:32
@Anonymní píše:
Časem to zle vychlada a třeba jsou z nich přátelé. Nebuď hysterická.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 04.01.17 19:33

Zeptejte se svého přítele.

Bez toho abyste spáchala žárlivou scénu.

Nehledejte spekulace na internetu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:40

Já se nezlobím, nejsem ta žárlivá symetrická nána :lol: jen mě to přišlo divné, ze na ní nemá pěkného slova predemnou a pak tohle, klidne ať posílá, ale udělala z něho největší ho d…a před celou rodinou, jeden podraz za druhým a pak takhle.ona jí nechtěla tak jí nechala u extchyne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:47

Zažila jsem to same…take jezdila bývala za tchyni, švagrovou…taky me to vytacelo. Nam dělala s chlapem naschvály a na tchyni a švagrovou se smála a nas pomlouvala. Vytacelo me to neskutecne. Ještě ted me to nadzvedava:D a to už s nim dávno nejsem. Promluv si o tom! Hlavně to v sobe nedus. Normálně, v klidu to nadnes…jinak te to bude zrat a pak to na něj jednou vzteky vybalis.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 04.01.17 20:12

No ja nevim ale me by to teda divne prislo. Pokud by to bylo takto od rozvodu pokszde, tak budiz, ale takhle z niceho nic…asi bych se ho zeptala.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 04.01.17 20:14
@Lama Lama píše:
Hmm, no a…?
:mrgreen:

Pockej na Inaris, vysvetli Ti, ze pritel svou ex miluje a denne se tuce do hlavy, ze ho opostila. On ji nejspis zdrhnul s milenkou, ale tak to je drobnost

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 20:19

@jdukolem jak jako nic není, ted ziju s jejím synem ja, chodíme tam taky, kdyby jsme tam zrovna byli s dítětem a ona prisla, nebo naopak nevím jak by se na celou situaci tvařili všichni zucastneni, me by to nijak moc nerozhodilo ale ani by se mi to nelíbilo, zvlast kvůli tomu že prítel na ni predemnou nemá pěkného slova.

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 04.01.17 20:26
@Baba píše: :mrgreen:Pockej na Inaris, vysvetli Ti, ze pritel svou ex miluje a denne se tuce do hlavy, ze ho opostila. On ji nejspis zdrhnul s milenkou, ale tak to je drobnost

Proč ti tak leží v žaludku? Akorát se ztrapňuješ :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >