Poslali byste své dítě do kroužku?

Anonymní
16.4.20 11:58

Poslali byste své dítě do kroužku?

Ahoj, s postupným rozvolňováním škol se v květnu taky otevřou zákldní umělecké školy a kroužky. Školy sice budou ve speciálních režimech a hlavně jen pro ty, co jsou v důležitých ročnících, ale kroužky a zuš budou pro všechny. Proto by mě zajímalo, zda byste tam dítě/děti pouštěli? Nebo ho pošlete jen tam, kde je to nejnutnější (čili škola)? Nebo naopak dítě, co chodí do školy pustíte i do kroužku, to co bude doma ne, apod… Jak se k tomu stavíte? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9204
16.4.20 12:02

Do kroužku dávat budu, ať si to trochu užije a má změnu. nepřijde mi to tak rizikové. Já chodím na výuku pro dospělé do ZUŠ a taky půjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10023
16.4.20 12:04

Ja bych poslala vsechny deti do skol i na krouzky hned… :mrgreen: v zari bude situace stejna, a neni pro nikoho zdrave byt pul roku zavreny doma bez zajmovych aktivit a vrstevniku…n

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25700
16.4.20 12:04

Dcera hraje badminton, tam se rozestupy v pohodě dodrží. takže nejspíš do kroužku půjde. Baví ji to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10081
16.4.20 12:05

Ano, protože pokud půjde i do školy, může to chytit i tam a nebo na druhou stranu, pokud chodí minimálně jeden z rodičů do práce tak to taktéž může donést, prostě člověk si nevybere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
16.4.20 12:06

Ano, poslala. Sama kroužky vedu a taky budu normálně fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21958
16.4.20 12:06

Ano, mé děti vyrazí na trénink hned, jak to bude možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15263
16.4.20 12:15

Pokud se kroužky rozjedou, tak počítám, že děti půjdou. Mají každý sportovní kroužek v centru kousek od baráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972
16.4.20 12:18

Tak já půjdu proti proudu, ale já bych dítě do kroužku neposlala a neposlala bych ho ani na měsíc do školy, kde se stejně nic dělat nebude. Stýkáme se nyní max v rodině, kde jsou i senioři. Pokud bych dávala dítě do konce června do školy nebo ho posílala mezi ostatní děti, měla bych strach o prázdninách o staré lidi v rodině.
Chápu, že dětem je to doma už dlouhý a chtějí do kolektivu, ale zatím je to pro mě celkem riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20009
16.4.20 12:19

Těží, na typu aktivity. Na plavani, kde je v malém bázenu 6 děti plus v satnach jejich rodiče, se vykasleme z vysoka. Ale nejen teď, i od září. V bazénu se přenese vše. Na gymnastiku, kterou děti žijí, chodit budou. V každém případě počet dětí na kroužku a prostředí, ve kterém se odehrává, bude jeden z dulezitych faktorů, ke kterému budeme přihlížet při volbě kroužku na další období. Epidemie totiž zdaleka nekončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32557
16.4.20 12:33

Tak oni hlavně ty kroužky neotevrou hned naplno, ani ZUŠ. Nejprve ZUŠ po jednom, pak nejvíc pět dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4472
16.4.20 12:34

Ahoj, já syna nepošlu do školy a stejně tak ho ani nepošlu do kroužku. Ve škole to stejně bude o ničem, jeho učitelka nebude (je v rizikové skupině kvůli věku) a prý se bude jen procvičovat to, co se děti učily doma a nejde jim to. :-( U nás kroužky standardně jedou jen do prvního týdne v červnu, takže skoro o nic nepřijde. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2147
16.4.20 12:37

To já teda kroužky nechápu… Vůbec bych je neotvírala, není to nic nezbytného a za ten jeden měsíc už se třeba na nástroj skoro nic neudělá (a to, co se uděla stejně zas přes prázdniny zapomenou, takže se to v zari bude dělat znovu). Díky bohu, že už v hudebce neučím, ale už vidím, jak by se mi v té mini třídě protočilo xx dětí (samozřejmě bez roušky, páč jsem učila dechy). A k argumentům, že v září to bude taky. Bude, ale evidentně se šíření tý nákazy snižuje, takže bych se snažila to srazit ještě víc, protože logicky čím míň lidí postižených, tím míň lidí nakazí. V měsíci nevidím význam, kor v ZUŠ a ostatních zájmových činnostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32557
16.4.20 12:41

@Saffiraa budou dělat to učivo, co ostatní doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21958
16.4.20 12:45

@yocheved

některé sporty trénují venku a třeba náš sport pojede i přes prázdniny, jarní soutěže se v omezené míře přesunou na léto. Kvůli měsíci bych kroužek pod střechou taky neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat