Poslíčci ve 20 tt?

1.5.17 16:18

Poslíčci ve 20 tt?

Ahoj prosím o radu jsem ve 20 tt a mám pocit že mám poslíčky je to už vůbec možné? Pamatuji si je jaké byly u prvního těhu je to stejné ale začaly až kolem 30 tt. Tak nevím máte zkušenosti prosím o radu k dr jdu až ve čtvrtek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2722
1.5.17 16:25

A jak se to projevuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 16:27

@zudina tvrdnutí bříška chvilkama bolest i v zádech která se táhne dopředu a někdy také bolí celý spodek jestli víte jak to myslím je to nepříjemné ale nemá to pravidelné intervaly tak si nevím rady :( také jsem dobrala antibiotika které mi předepsal gynekolog nevím jestli to může byla spojené s tím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2722
1.5.17 16:32

@Kikina201015 To mam obcas taky a jsem ve 23 tydnu. Muj doktor rikal ze je to normalni jak se roztahuje deloha.Je to bolest v krizi ktera postupuje do podbrisku a obcas tlak jakoby na spodek. Beru na to magnesium

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 16:32

@zudina magensko moc právě nepomáhá ale zkusím ho ještě brát dál děkuju moc za radu vystrašilo mě to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
1.5.17 17:03

Jo u druhého těhotenství mam přesně tohle od asi 16.tydne a dlabu magnesium ve velkém - magnesii lactici, připadne jeste účinnější je sumak (ale ten ja nepozru). Porad se s doktorem, na poslicky je proste brzo a mělo by se to resit.

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.17 17:03

@Marie432875 dobře děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
1.5.17 18:25

@Kikina201015 A jaké dávky magnesia bereš? Mně kvůli stejným problémům předepsala doktorka 4× denně 2 tablety. Trochu to pomohlo. Už mě to chytne třeba jen 2× týdně.
Moje doktorka je teda hodně starostlivá, takže mi vyhrožovala, že pokud magnesium nezabere, půjdu do nemocnice na infuze.
K tomu se mi dnes přidal tak silný hlenovitý výtok ( omlouvám se za popis), že jsem se lekla, jestli mi neodchází hlenová zátka.

Ale nechci Tě děsit, hodně doktorů toto považuje za běžný projev související s roztahováním dělohy. Hlavně, aby Ti „držel“ čípek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 18:33

@ElisC beru 3× denně můj dr je právě pravý opak proto se bojím vždycky mě odbyde :( byla jsem tam už v pondělí minulé skrz to tak mi dal antibiotika který mi nepomohli je mi po tom ještě hůř snad a neřeší to moc tak nevím :( tak držím palce ať jste v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107
1.5.17 18:45

@Kikina201015 já se tak vystresovala, že chlap zavelel a jeli jsme do nemocnice, aby mě zkontrolovali. Naštěstí vše v pořádku.
Pokud Tě doktor tak odbývá, klidně bych jela do nemocnice, ať se na Tebe podívá někdo jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9876
1.5.17 19:44

@Kikina201015 tohle mám od 3 měsíce tvrdnutí břicha… mám magnezko ze začátku jsem jedla 2×1 tabletku a ted jím 6×1..jsem 22+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9876
1.5.17 19:47

A ještě mmi dr říkal že nemám ležet na zádech jen na levé straně… a klidový režim no nepřepínat se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 19:51

@Kajka9 takže myslíte že bych zítra do práce chodit neměla? :( to magnesko si muzu dávat víckrát za den sama nebo po domluvě s dr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2722
1.5.17 20:13

Ja bych se nestresovala.. mam tohle vse co popisujes plus taky nonstop hlenovity vytok.. podle me jsou to normalni projevy tehotenstvi.. zvys magnesium a bude to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9876
1.5.17 21:14

@Kikina201015 no záleží co má svá práci a jak moc ti to dělá… Magnezko jim po domluvě s lékařem i mi to navyšovala… Může se max 6X denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama