Posouzení knihy

• Fotoalbum (14)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
235
26.10.21 21:21

Posouzení knihy

Dobrý večer, milé dámy,
obracím se na Vás s prosbou o radu.
Jde o to, že mě velmi baví psaní a píši. Dokončuji svůj první román. Nemám zatím v plánu ho vydat, jenom by mě vlastně zajímalo, jak zjistit, zda to dává smysl a má to hlavu a patu. Rodinní příslušníci i přátelé mi říkají, že se jim má tvorba velmi líbí. Já si to ale osobně nemyslím, vnímám, že je to velmi slabé.
Proto by mě zajímalo, zda nemáte nápad, na koho se obrátit (nejlépe na nezávislého člověka, který mě osobně nezná), aby mi řekl nějaký názor. Chtěla bych zkrátka vědět, jak na tom jsem.
Psaní mě baví a mám to jako koníček, už od dětství.
Zabývám se ve svých dílech převážně mezilidskými vztahy a jejich dopady na jednotlivé lidi.
Neznáte někoho (instituci, osobu,…) na koho se obrátit? Moc Vám děkuji.
Přeji příjemný zbytek večera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25233
26.10.21 21:25

Institucí nebo osobu, co by byla ochotná ti odsoudit práci neznám…možná zkontaktovat učitelku češtiny ze střední, vysoké ;) ale pokud chceš kritiku bez líbivých řečí, hoď to sem, na eMimino 😈 ale bacha, umí tu být dost tvrdé soudy. Nebo se mrkni tady po skupinách, najdi nějakou literární skupinku, knihomolky nebo tak něco a zkus to tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
26.10.21 21:37

@Mia2020 @Mar__tanka1983
jo autorko hoď to sem, po pár recenzích to spálíš a popel zakopeš 5 sáhů hluboko :mrgreen: a do konce života budeš chodit kanálama, ať už je dílo dobré nebo ne :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
26.10.21 21:38

Tak hoď třeba část tady do deníčku. Nějakou ukázku a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
26.10.21 21:40

Já ti to klidně posoudím. Vzdělání bych na to i měla. :lol: Ne, vážně, prve to nech přečíst pár dospělých, klidně manžela, mamku, kamarádku a pak bych se obrátila na nějaké studentské uskupení na žurnalistice nebo bohemistice, tam ti to klidně i zkorigují a dají doporučení, co dál. Jestli chceš tyto kroky přeskočit, tak přímo nějakého nakladatele a zeptat se, jak to vidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
26.10.21 21:46

@stinga Proto sem zmínila tu knihomolskou skupinku, tam jsou vesměs normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
26.10.21 21:53

Jinak moje ségra taky napsala knihu, obeslala x nakladatelství, z několika se jí ozvali a s nejzajímavější nabídkou pak podepsala smlouvu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
21.11.21 22:25

Dobrý den,
dámy, odhodlala jsem se a poskytnu Vám několik úryvků jedné knihy.
Psala jsem ji zhruba před 2 roky.
Beru i kritiku, nedávám to sem, abych získala chválu. Chci znát pohled nezávislé osoby, ať už je jakýkoliv.
Jedná část tam chybí. Posílala jsem to kamarádce, ale nechtěla jsem ji tím úplně zatěžovat, takže jenom posílám polovinu kapitoly.
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat