Postavili jsme spolu dum.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 05:16

Postavili jsme spolu dum.

Jsme spolu s pritelem 15let.
Postavili jsme spolu dům. Vse co jsem vydělavala a spoření jsem investovala do domu. Brala jsem si i půjcku na kuchyn. Jelikož si me za 15let nevzal ani mě neuvedl, jako spolumajitelku, coš me uz fakt štve a k ničemu se pořád nemá. Mame spolu 3deti. U prvního těhotenstvi řikal, že si mě vezme a vše se vyřesí i přijmení, které jsem dala dětem po něm. K ničemu se nemá a pořad náká vymluva.Kdyz jsem se zmínila o svadbě začal po mě ječet že si mě nevezme.Ze jsem kráva. Pritom na sex jsem mu dobrá. Věřila jsem mu.
V nedávné době jsem dedila peníze a chtela jsem je investovat do domu pod podmínkou, ze by jsme něco sepsali u pravníka. Vůbec se k tomu nemá. Pohadali jsme se a ja si řekla, ze uz to kaslu peníze si nechám na účte, když se k ničemu nemá. Už nechci být blbá až me náhodoú vykopne, tak budu mít rezervu třeba na starý kolena. Dědili by jen děti. Já na nic nárok mít nebudu mam toho dost. Někteří lidi jsou i zlí a samozrejmne rejpou más 3 dětí nevzal si tě barak jen na něho dost to bolí. Ale nechápu jeho postoj.Jsem z toho smutná. Už se v tom fak nevyznám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9455
15.11.21 05:34

Proč by si tě bral? Má všechno co chce, děti s jeho příjmením, dům, sex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
15.11.21 05:55

Resis to teda brzo, po 15 letech, 3 detech a se vsemi penezi v uz postavenym baraku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10678
15.11.21 06:15

A tos nám sem přišla napsat jak jsi hloupá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
15.11.21 06:15

Nezlob se, ale už od začátku byla blbost cpat peníze do cizího domu, dát dětem příjmení po otci atd. Teď už ho nedonutis, aby si tě vzal nebo aby ti přepsal podíl na domě, to by musel sám chtít a to nevypadá. Rozhodně už bych další peníze neinvestovala, naopak bych si tvořila další rezervu, abych případně mohla i s dětmi odejít. Holt za blbost se platí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
15.11.21 06:34

Nezlob se na mě, ale jsi opravdu hloupá.
Pokud jsi investovala všechny své peníze do „společného“ domu, měla jsi už od začátku trvat na tom, abys byla zapsána jako spolumajitelka. Pokud si tě tato parodie na chlapa nevzala ani když se vám narodilo dítě, nechápu, proč sis s ním pořizovala další a další…
No pozdě bycha honit… :nevim:
Hlavně už do baráku nevkládej žádné peníze, vše co jsi zdědila si odlož bokem, protože i podle toho co píšeš a jak se tvůj „muž“ chová je budeš zřejmě brzy potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
15.11.21 06:40

Za teto situace uz bych mu na barak nedala ani korunu a pekne si setrila pro sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7429
15.11.21 06:49
@Anonymní píše:
Postavili jsme spolu dům. Vse co jsem vydělavala a spoření jsem investovala do domu. Brala jsem si i půjcku na kuchyn. Jelikož si me za 15let nevzal ani mě neuvedl, jako spolumajitelku, coš me uz fakt štve a k ničemu se pořád nemá. Mame spolu 3deti. U prvního těhotenstvi řikal, že si mě vezme a vše se vyřesí i přijmení, které jsem dala dětem po něm. K ničemu se nemá a pořad náká vymluva.Kdyz jsem se zmínila o svadbě začal po mě ječet že si mě nevezme.Ze jsem kráva. Pritom na sex jsem mu dobrá. Věřila jsem mu.
V nedávné době jsem dedila peníze a chtela jsem je investovat do domu pod podmínkou, ze by jsme něco sepsali u pravníka. Vůbec se k tomu nemá. Pohadali jsme se a ja si řekla, ze uz to kaslu peníze si nechám na účte, když se k ničemu nemá. Už nechci být blbá až me náhodoú vykopne, tak budu mít rezervu třeba na starý kolena. Dědili by jen děti. Já na nic nárok mít nebudu mam toho dost. Někteří lidi jsou i zlí a samozrejmne rejpou más 3 dětí nevzal si tě barak jen na něho dost to bolí. Ale nechápu jeho postoj.Jsem z toho smutná. Už se v tom fak nevyznám.

Máš smůlu, že jsi kápla na hajzlíka. Jestli máš dost peněz, už teď si kup byt a pronajimej si ho. Lidi rypaji, protože tě chtějí probrat. Buď jim vděčná. Chodíš do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
15.11.21 06:50
@jamik1416 píše:
Nezlob se na mě, ale jsi opravdu hloupá.
Pokud jsi investovala všechny své peníze do „společného“ domu, měla jsi už od začátku trvat na tom, abys byla zapsána jako spolumajitelka. Pokud si tě tato parodie na chlapa nevzala ani když se vám narodilo dítě, nechápu, proč sis s ním pořizovala další a další…
No pozdě bycha honit… :nevim:
Hlavně už do baráku nevkládej žádné peníze, vše co jsi zdědila si odlož bokem, protože i podle toho co píšeš a jak se tvůj „muž“ chová je budeš zřejmě brzy potřebovat.

Protože čekala, že se něco změní. A ejhle, ono se nic nezměnilo. A dokud vše fungovalo a klapalo, tak neměla důvod se tím zabývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
15.11.21 07:17

Blbý, no. Ale zpátky už to nevezmeš.
Už se ho aspoň ničeho nedoprošuj, neponižuj se!
Ty zděděné peníze jsou pochopitelně tvoje (a byly by, i kdybyste byli manželé), do baráku bych je rozhodně neinvestovala a ač je mi to teda proti srsti, tak v tvé situaci bych si spíš odkláněla další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
15.11.21 07:27

Tak pokud si něco vložila do domu, tak ty peníze jsou pořád tvoje. Jen bys musela prokázat, že si mu opravdu nějaké peníze poskytla. Že to je blbost cpát peníze do něčeho, co ti nepatří, to už víš sama :nevim: Nové peníze bych si nechala na účtu.

Jinak svatba by nic nevyřešila, dům by tvůj svatbou nebyl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17448
15.11.21 07:36

Tak on nemá důvod proč by si tě bral. Všechno už jsi mu dala :nevim:
Měla by sis začít střádat bokem. A do baráku bych už nedala ani korunu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6531
15.11.21 07:54

Na diskusi ke svatbě ti řekne, že jsi KRÁVA, hm.. moc pěkné…

Jsi docela v pasti… máš s ním tři děti, vše jsi mu nasypala do domu a on by neměl v případě rozchodu ani na to tě vyplatit, navíc nemáte SJM, takže bys musela vše složitě dokazovat (tu kuchyni bych si vzala s sebou, i když je na míru, vždy se dá použít)..
ty ses musela úplně pomást… s takovým člověkem bych zřejmě měla dítě jen jedno a do domu bych zásadně kupovala jen to, co lze „odnést“ (typicky nábytek a nezabudované spotřebiče), navíc bych si šetřila své peníze bokem..
On si tě ani nevzal, ani na tebe nenapsal část domu, používá tě jako inkubátor a služku a ty to děláš dobrovolně.
Není důvod, aby si tě v této situaci bral, on to neudělá.
Takže začni konečně myslet i sama na sebe, z dědictví do domu hlavně už nic nedávej a pořádně řeš antikoncepci. Tys s ním chtěla i to třetí dítě? Některé ženy opravdu nikdy nepochopím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7301
15.11.21 07:57

Máš doklady o tom, co vše jsi v domě platila? To požaduj vyplatit a odstěhuj se. Člověka, co mi nadává do krav, bych si ani vzít nechtěla. Vsadím boty, že byl takový vždy, nevím, jak se to stane, že si toho všimneš po 15 letech a 3 dětech. A proč, když jste dům stavěli spolu, jste jako majitelé nebyli napsáni oba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12633
15.11.21 08:14
@Anonymní píše:
V nedávné době jsem dedila peníze a chtela jsem je investovat do domu pod podmínkou, ze by jsme něco sepsali u pravníka. Vůbec se k tomu nemá. Pohadali jsme se a ja si řekla, ze uz to kaslu peníze si nechám na účte, když se k ničemu nemá. Už nechci být blbá až me náhodoú vykopne, tak budu mít rezervu třeba na starý kolena. Dědili by jen děti. Já na nic nárok mít nebudu mam toho dost.Někteří lidi jsou i zlí a samozrejmne rejpou más 3 dětí nevzal si tě barak jen na něho dost to bolí. Ale nechápu jeho postoj.Jsem z toho smutná. Už se v tom fak nevyznám.

V čem se nevyznáš? Pořídila sis tři děti s chlapem, kterému nestojíš za to, aby si tě vzal. Proč by to teď dělal? Měla sis dupnout už dřív, svatba, děti, dům… Nechápu, proč není polovina domu psaná na tebe? Tak se hlavně nenech ukecat, abys ty peníze vrazila do baráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat