Postel ikea espevar

399
1.12.19 15:41

Postel ikea espevar

Ahoj.

Mate zkušenosti s postelí z ikea? Mám zájem o postel espevar - je to vysoká postel bez čela a na nožičkách. Přesně to, co hledám. Ráda bych měla pod postelí prostor, aby se tam lety neshromazdoval prach a jiný bordel.

Na internetu je minimálně recenzí ohledně této postele.. :( ani nejsem z Prahy, abych se na postel mohla podívat, ikdyz v jedné z málo recenzí v angličtině jsem se dočetla, že v obchodech mají vystavené postele s násobně lepšími matracemi, než jakou pak skutečnosti dostanete. :(( A na fotografiích z on-line obchodu je matrace krásně rovná a na stránkách bazaru jsem našla fotografie matrace, kde vypadala jako by ji žvýkala kráva :)) tak když máte doma takovou postel napište mi vaši zkušenost, a nejlépe i fotografie.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3126
1.12.19 15:45

My máme Hovag matraci - je v sadě s Espevar. A dobrý. Ale nemáme nijak dlouho, tak nevím, zdali se proleží. Nevyhoda je, že nelze prát ten potah. Proto mame vodeodolnou ochranu matrace ještě pod prostěradlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
1.12.19 16:02

@sediza
Děkuji za odpověď. :kytka: Také jsem hned uvažovala o vodeodolné ochraně. A také si poridim sadu Picatek, je to česká značka čisticích prostředků pro domácnost - nanotechnologie. Mají v sadě speciální sprej, kterým se ošetří látka (postel či jiné čalounění), a když něco vyteče na postel, tak to steče a nezanechá žádnou skvrnu.

Vaše matrace je po stranách rovna? Vím, že je prošívaná, ale samotný materiál není nijak moc pomackany?

Já si vybrala tento model. S jinou matrací Hyllestad tvrdá, nevím zda zvolit tvrdou anebo středně tvrdou… další dilema. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
1.12.19 16:06

@sediza
Kdyby jste měli zájem…
tak je to toto…
na ČT1 byla reklama a vysvětlovali tam co a jak. V jednom z pořadů o bydlení. Přijde mi to věrohodný, je to tuzemská značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
1.12.19 16:08

S tou tvrdostí je to des k rozhodovaní. My meli Hydrasunf nebo tak nejak a byla šílene tvrdá, ze jsem neusnula a musela ji vymenit. No a ta Hovag neni tvrda tolik. A podle me je rozdil i ve dvou madracich stejne tvrdosti. My mame 180 a 150cm obe Hovag a ta mensi je mekci, presto, ze jsou obe tvrdé 8o Ale mame ji uz dele, tak možná změkla?! Kazdopadne ocenuji na Ikee, nze se to da vymenit. Clovek zaplati dopravu, ale lepsi nez spat na blbe matraci. A jinak na stranách je rovná a nemačká se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
1.12.19 16:44

Teď jsem se divala na rozdíl mezi Hovag a Hyllestad matracemi. Mají různé rozpoložení a počet pružin. Občas kvůli zádům spím na zemi, a nevadí mi to, tak možná zvolím jen přece tvrdou. Jen přece na samotné matraci je ještě tustna anebo jak se jmenuje ta podložka. :))

Jinak já si budu objednávat postel s dovozem a instalací.

Ještě jsem se na stránkách v angličtině docetla, že k posteli by se určitě měla přikoupit prostřední noha Sultan, která drží postel rovně a nejspíš prodlouží životnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama