Reklama

Postel pro syna - domeček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petramarkech
Kecalka 436 příspěvků 24.07.18 17:53
Postel pro syna - domecek

Ahoj vsichni :kytka: Chtela bych poradit - chceme koupit synovi domeckovou postel do pokojicku (viz obrazek), ale neustale vaham nad rozmery. Vyrabi se od sirky 70 cm do delky 200 cm. Prvni jsem si rikala, ze vezmu klasicky 90×200 cm, ale u takoveho typu postylky si rikam, ze je to mozna zbytecne velke, jestli nevzit mensi rozmer (az bude syn vetsi (pubertak), tak v takove specificke posteli asi stejne spat nebude a bude chtit ‚normalni‘.. co myslite? Nebo vzit radsi ten normalne rozmer, ze to pak treba pozdeji lepe prodam? Diky za nazory :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 24.07.18 18:55

Já bych to udělala podle místa kolik má v pokojiku :) zas u toho domku by pak šel odstranit ten horejšek, že by z toho byla klasická postel :nevim: já budu teď synovi dělat postel jako auto a tam sem Teda rozhodnuta vzít 160×70 protože by zabrala moc místa a pochybuju že by ji využil dýl než na 1. stupni ZŠ.

tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 24.07.18 19:12
citace] @petramarkech píše:
Ahoj vsichni :kytka: Chtela bych poradit - chceme koupit synovi domeckovou postel do pokojicku (viz obrazek), ale neustale vaham nad rozmery. Vyrabi se od sirky 70 cm do delky 200 cm. Prvni jsem si rikala, ze vezmu klasicky 90×200 cm, ale u takoveho typu postylky si rikam, ze je to mozna zbytecne velke, jestli nevzit mensi rozmer (az bude syn vetsi (pubertak), tak v takove specificke posteli asi stejne spat nebude a bude chtit ‚normalni‘.. co myslite? Nebo vzit radsi ten normalne rozmer, ze to pak treba pozdeji lepe prodam? Diky za nazory :kytka:

Bych volila ten větší rozměr - pokud se tedy vejde do pokojíku.

Líbí se mi, když si může dítě udělat pelíšek se vším všudy (natahat si tam hračky, nové dárky apod.) a neomezuje ho prostor. :)

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 24.07.18 19:27

@petramarkech Co tak koukám na obrázek, tak nemyslím, že bude velký problém ten vršek odstranit, takže tu postel pak může používat i jako puberťák.

petramarkech
Kecalka 436 příspěvků 24.07.18 19:31

Moc vsem dekuji za nazor - vezmu tedy 90×200 cm dle puvodniho rozhodnuti :hug: Pokojicek bude mit syn dost velky, takze postel se tam vleze. A moc se mi libi myslenka, ze si tam nataha hracky a bude mit plno mista ;) :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama