Postel pro syna - domeček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petramarkech
Kecalka 439 příspěvků 24.07.18 17:53
Postel pro syna - domecek

Ahoj vsichni :kytka: Chtela bych poradit - chceme koupit synovi domeckovou postel do pokojicku (viz obrazek), ale neustale vaham nad rozmery. Vyrabi se od sirky 70 cm do delky 200 cm. Prvni jsem si rikala, ze vezmu klasicky 90×200 cm, ale u takoveho typu postylky si rikam, ze je to mozna zbytecne velke, jestli nevzit mensi rozmer (az bude syn vetsi (pubertak), tak v takove specificke posteli asi stejne spat nebude a bude chtit ‚normalni‘.. co myslite? Nebo vzit radsi ten normalne rozmer, ze to pak treba pozdeji lepe prodam? Diky za nazory :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5502 příspěvků 24.07.18 18:55

Já bych to udělala podle místa kolik má v pokojiku :) zas u toho domku by pak šel odstranit ten horejšek, že by z toho byla klasická postel :nevim: já budu teď synovi dělat postel jako auto a tam sem Teda rozhodnuta vzít 160×70 protože by zabrala moc místa a pochybuju že by ji využil dýl než na 1. stupni ZŠ.

tininas
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 24.07.18 19:12
citace] @petramarkech píše:
Ahoj vsichni :kytka: Chtela bych poradit - chceme koupit synovi domeckovou postel do pokojicku (viz obrazek), ale neustale vaham nad rozmery. Vyrabi se od sirky 70 cm do delky 200 cm. Prvni jsem si rikala, ze vezmu klasicky 90×200 cm, ale u takoveho typu postylky si rikam, ze je to mozna zbytecne velke, jestli nevzit mensi rozmer (az bude syn vetsi (pubertak), tak v takove specificke posteli asi stejne spat nebude a bude chtit ‚normalni‘.. co myslite? Nebo vzit radsi ten normalne rozmer, ze to pak treba pozdeji lepe prodam? Diky za nazory :kytka:

Bych volila ten větší rozměr - pokud se tedy vejde do pokojíku.

Líbí se mi, když si může dítě udělat pelíšek se vším všudy (natahat si tam hračky, nové dárky apod.) a neomezuje ho prostor. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 24.07.18 19:27

@petramarkech Co tak koukám na obrázek, tak nemyslím, že bude velký problém ten vršek odstranit, takže tu postel pak může používat i jako puberťák.

petramarkech
Kecalka 439 příspěvků 24.07.18 19:31

Moc vsem dekuji za nazor - vezmu tedy 90×200 cm dle puvodniho rozhodnuti :hug: Pokojicek bude mit syn dost velky, takze postel se tam vleze. A moc se mi libi myslenka, ze si tam nataha hracky a bude mit plno mista ;) :potlesk:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 21.10.18 10:14

Ahoj, obnovujem diskusiu. Mohli by ste mi prosim podarit od akeho dodavatela ste si kupovali postel? My sme objenavali uz od 2 roznych dodavatelov a postel prisla v katastrofalnom stave. Neopracovane drevo, diery, zle natrete, postel sa rozpadala. Tretiu postel by som si rada nechala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >