Zpět na web

  • načítám...

90EEB90F-64FC-493A-BBC3-7B44C62673D8.jpeg

Ahoj vsichni :kytka: Chtela bych poradit - chceme koupit synovi domeckovou postel do pokojicku (viz obrazek), ale neustale vaham nad rozmery. Vyrabi se od sirky 70 cm do delky 200 cm. Prvni jsem si rikala, ze vezmu klasicky 90x200 cm, ale u takoveho typu postylky si rikam, ze je to mozna zbytecne velke, jestli nevzit mensi rozmer (az bude syn vetsi (pubertak), tak v takove specificke posteli asi stejne spat nebude a bude chtit 'normalni'.. co myslite? Nebo vzit radsi ten normalne rozmer, ze to pak treba pozdeji lepe prodam? Diky za nazory :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...