Postel z trámů

JorckCherry
12.3.17 00:58

postel z trámů

Zdravim je zde nekdo ma doma manzelskou postel z tramů bud vyrobenou na zakazku od truhlare nebo koupenou z druhe ruky, ptam se protoze postel z tramu se mi libi ikdyz bude dost vahove tezka a cenove dost vysoka, rad bych investoval do kvality postele je to zduvodu ze Mam totiz uz pokrk nekvalitniho nabytku z sconto a ikea aj. Dekuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.17 08:23

My postel z trámů máme a musím říct, že je naprosto úžasná :) Takže za mě určitě doporučuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
12.3.17 08:38

@JorckCherry, taky máme postel z trámů, ale my ji mame do „patra“ a musím říct, že je super a ani po mnoha letech nevrže a je stále krásná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2515
12.3.17 09:07

@JorckCherry my máme dělal jsme si ji sami, stejně tak jsme si obložili do trámů vanu třeba. Mrkněte www.domecekulesa4.webnode.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2515
12.3.17 09:10

Naše koupelna. Postel je na webu, nemám v mobilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
12.3.17 09:19
@bambooska píše:

Wau :palec: Myslís, že bys mi mohla poslat víc fotek koupelny? Podlaha je taky dřevěná? A steny mate jenom vymalovane?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3326
12.3.17 09:30

@bambo
Zkoukla jsem vše, moc krásný. Máte dobrý vkus:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
12.3.17 09:53

@bambooska super inspirace. V lete budeme. delat novou kopelnu a tato zatim top :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
12.3.17 10:28
@bambooska píše:

Opravdu nádherná! :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
12.3.17 10:29
@JorckCherry píše:
Zdravim je zde nekdo ma doma manzelskou postel z tramů bud vyrobenou na zakazku od truhlare nebo koupenou z druhe ruky, ptam se protoze postel z tramu se mi libi ikdyz bude dost vahove tezka a cenove dost vysoka, rad bych investoval do kvality postele je to zduvodu ze Mam totiz uz pokrk nekvalitniho nabytku z sconto a ikea aj. Dekuji

Krása. :palec: Brala bych hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
12.3.17 10:34
@bambooska píše:
@JorckCherry my máme dělal jsme si ji sami, stejně tak jsme si obložili do trámů vanu třeba. Mrkněte www.domecekulesa4.webnode.cz

Teda to je nádherný dům. Krása. Vážně povedená práce. :potlesk: Máš moc šikovného manžela. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
12.3.17 10:42
@bambooska píše:
@JorckCherry my máme dělal jsme si ji sami, stejně tak jsme si obložili do trámů vanu třeba. Mrkněte www.domecekulesa4.webnode.cz

nadherny!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JorckCherry
12.3.17 13:58

@bambooska pekny noo kde se na to hrabou postele z ikea a sconto :potlesk:

• Citovat
  • Upravit
JorckCherry
12.3.17 14:00

Kdyby mel nekdo zajem ****

edit admin - odstraněn odkaz

• Citovat
  • Upravit
2515
13.3.17 11:22

@Tunrida díky:-) jo něco vyfotím, podlaha je dlažba v dekoru dřeva, a na stenach je betonová sterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama