Postele do dětského pokoje pro dva

3396
7.4.18 22:23

Postele do dětského pokoje pro dva

Ahoj všichni, ráda bych znala vaše postřehy či zkušenosti. Mám dva syny, jeden 18 měsíců, druhý 7 let. Budeme se stěhovat a zařizovat nový pokojík. Starší syn by chtěl dvouposchoďovou postel. Máte zkušenost, kdy se dětem postel omrzí? Vzali bychom nějakou, která jde pak rozložit na dvě samostatné postele.
Ještě přemýšlím nad variantou, že bych jim pořídila dvě samostatné postele a obě s vysuvným lůžkem pro kamarády. Poradíte? Vaše zkušenosti?

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2802
7.4.18 22:40

@Laddmie máme tuhle a spokojenost https://www.nabytek-aldo.cz/…bzg14-x11576 My teda máme 2,5letá dvojčata a zatím spí vedle sebe(jeden „v šuplíku“)a nahoru si vylezou hrát než usnou.Je to paradox, že jsme nechtěli aby tam jeden spal, aby v noci nespadl(i když příčka je akorát vysoká, jen tak by nepřepadl),ale jsou i zyvklí být vedle sebe, kukat spolu na telku…no a před usnutím nahoře blbnou jak z divokých vajec. :lol:
Při skládání postele jsme zjistili, že se dá použít i jako dvě postele vedle sebe.Taky měla nejvyšší nosnost i nejvyšší nosnost šuplíku na spaní, některé mají jen 70kg. Když si ještě přilehne rodič, tak bysme se nevešli. Tahle je betelná ovšem je nízká. Chtěli jsme nižší, at nespí moc vysoko, at tam dobře vidíme my, kdyby ten nahoře něco chtěl při spaní. Spodní část je vhodná pro menší dítě. Náš malý je tam krásně schovaný, miluje to tam :lol: Tipuju, e tak do 4-5let se vejde, když si sedne.
Já měla poschoďovku jako malá a měli jsme jí furt, nevadila nám. Jak brácha přijel z vojny, tak spal dole, protože se vracel pozdě z hospody :lol:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
7903
8.4.18 08:52

@Laddmie Postelové sestavy (poschoďovky, které se dají rozložit) mají třeba v Domestavu, nebo zde http://www.postele-palandy.cz/ . My máme postele právě od toho druhého výrobce, jsou sice zpracováním jednodušší, ale kvalitně zpracované a bytelné (každá z nich má nosnost 160kilo) a za dobrou cenu. My máme konkrétně variantu Soňa plus ( http://www.postele-palandy.cz/…ona-plus.php ), kde jsou klasické postele nad sebou, pod nimi je výsuvná přistýlka a ještě pod ní šuplíky. Kluci zatím spí na spodní posteli a přistýlce, protože jsou malí, horní postel používáme jako postel pro starší děti z rodiny, když přijedou na návštěvu, později využijeme všechny tři postele pro naše děti, budeme mít tři. Postele jsou rozložitelné na samostatná lůžka, jen bude mít každá jinak vysoké nohy, což je dáno konstrukcí postele, ale a priori to ničemu nevadí.
Jestli se klukům omrzí nebo ne, nad tím nepřemýšlím, u nás nebudou mít na výběr, místo pro tři samostatné postele v pokoji není. Možnost rozložení jsem si ale chtěla nechat, kdybychom se v budoucnu stěhovali nebo kdyby si kluci chtěli v dospělosti odvézt postel do vlastního bydlení.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
3396
8.4.18 09:07

@Hoa Mai

Ta je bezvadná, moc díky :palec:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama