Reklama

Postele do dětského pokoje pro dva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Laddmie
Závislačka 3374 příspěvků 13 inzerátů 07.04.18 22:23
Postele do dětského pokoje pro dva

Ahoj všichni, ráda bych znala vaše postřehy či zkušenosti. Mám dva syny, jeden 18 měsíců, druhý 7 let. Budeme se stěhovat a zařizovat nový pokojík. Starší syn by chtěl dvouposchoďovou postel. Máte zkušenost, kdy se dětem postel omrzí? Vzali bychom nějakou, která jde pak rozložit na dvě samostatné postele.
Ještě přemýšlím nad variantou, že bych jim pořídila dvě samostatné postele a obě s vysuvným lůžkem pro kamarády. Poradíte? Vaše zkušenosti?

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj


Reklama

Reakce:
 
axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 07.04.18 22:40

@Laddmie máme tuhle a spokojenost https://www.nabytek-aldo.cz/…bzg14-x11576 My teda máme 2,5letá dvojčata a zatím spí vedle sebe(jeden „v šuplíku“)a nahoru si vylezou hrát než usnou.Je to paradox, že jsme nechtěli aby tam jeden spal, aby v noci nespadl(i když příčka je akorát vysoká, jen tak by nepřepadl),ale jsou i zyvklí být vedle sebe, kukat spolu na telku…no a před usnutím nahoře blbnou jak z divokých vajec. :lol:
Při skládání postele jsme zjistili, že se dá použít i jako dvě postele vedle sebe.Taky měla nejvyšší nosnost i nejvyšší nosnost šuplíku na spaní, některé mají jen 70kg. Když si ještě přilehne rodič, tak bysme se nevešli. Tahle je betelná ovšem je nízká. Chtěli jsme nižší, at nespí moc vysoko, at tam dobře vidíme my, kdyby ten nahoře něco chtěl při spaní. Spodní část je vhodná pro menší dítě. Náš malý je tam krásně schovaný, miluje to tam :lol: Tipuju, e tak do 4-5let se vejde, když si sedne.
Já měla poschoďovku jako malá a měli jsme jí furt, nevadila nám. Jak brácha přijel z vojny, tak spal dole, protože se vracel pozdě z hospody :lol:

 
Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 08.04.18 08:52

@Laddmie Postelové sestavy (poschoďovky, které se dají rozložit) mají třeba v Domestavu, nebo zde http://www.postele-palandy.cz/ . My máme postele právě od toho druhého výrobce, jsou sice zpracováním jednodušší, ale kvalitně zpracované a bytelné (každá z nich má nosnost 160kilo) a za dobrou cenu. My máme konkrétně variantu Soňa plus ( http://www.postele-palandy.cz/…ona-plus.php ), kde jsou klasické postele nad sebou, pod nimi je výsuvná přistýlka a ještě pod ní šuplíky. Kluci zatím spí na spodní posteli a přistýlce, protože jsou malí, horní postel používáme jako postel pro starší děti z rodiny, když přijedou na návštěvu, později využijeme všechny tři postele pro naše děti, budeme mít tři. Postele jsou rozložitelné na samostatná lůžka, jen bude mít každá jinak vysoké nohy, což je dáno konstrukcí postele, ale a priori to ničemu nevadí.
Jestli se klukům omrzí nebo ne, nad tím nepřemýšlím, u nás nebudou mít na výběr, místo pro tři samostatné postele v pokoji není. Možnost rozložení jsem si ale chtěla nechat, kdybychom se v budoucnu stěhovali nebo kdyby si kluci chtěli v dospělosti odvézt postel do vlastního bydlení.

 
Laddmie
Závislačka 3374 příspěvků 13 inzerátů 08.04.18 09:07

@Hoa Mai

Ta je bezvadná, moc díky :palec:


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >