Postinor a MS a za tento měsíc další MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LindaaHankaa
Nováček 10 příspěvků 25.12.16 10:02
Postinor a MS a za tento měsíc další MS

Ahoj všechny děvčata :D
Po použití Postinoru jsem do 3 dnů dostala MS a teď přišla další MS (spočítaná od MS po postinoru). Mám to brát za dobře? Prohlídku mám až 4.1. Tak se chci aspoň takhle ujistit :think: předem děkuji za odpovědi :srdce:

Reakce:

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 17:32

Postinor je hrozná pecka pro tělo, možná ti rozháže i následující cykly :nevim: Nenapsala jsi, po kolika dnech máš další krvácení, ani kdy jsi užila Postinor, tak to těžko posuzovat, jestli je to moc brzo nebo ne. Ale z této hormonální bomby bych se nedivila ničemu :?

LindaaHankaa
Nováček 10 příspěvků 25.12.16 18:20

Po použití Postinoru jsem dostala MS do tří dnů. A za 35 dní jsem dostala další ☺

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 25.12.16 19:05

@LindaaHankaa Já pochopila, že jsi to dostala zase po pár dnech. Tak to buď v klidu, těhotná nebudeš ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >