Reklama

Slabší testovací čárka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vecernice0
Povídálka 11 příspěvků 21.12.16 11:14
Slabší testovací carka

Ahoj holky, mám nyní zpoždění 5 den, čárky na testech krasne silily, nyní se ale zastavili..a 2 poslední testy mi vycházejí stejně..na gynekologii jsem objednaná až za 14 dní.. :nevim:

Příspěvek upraven 21.12.16 v 11:16

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62570 příspěvků 3 inzeráty 21.12.16 11:16

@vecernice0 Těhotenský test je udělaný k tomu, aby čárku buď ukázal nebo ne, není nijak kalibrován na „sílu čárky“ stačí jiná výrobní série a čárka může být úplně jiná.

vecernice0
Povídálka 11 příspěvků 21.12.16 11:19

Takže nemusím být ve stresu, že je vše ztraceno..? Prodělala jsem jeden miniabort a k takovým carkam jsem se právě ještě nedopracovala..

Marcam
Závislačka 4893 příspěvků 21.12.16 11:25

@vecernice0 tak už se nestresuj testama, dokud to nedostaneš, tak jsi těhotná :kytka: Můžeš mít různě naředěnou moč, také testy mají všelijaké šarže.

Marcam
Závislačka 4893 příspěvků 21.12.16 11:28

@vecernice0 kolikátý dc jsi?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.12.16 11:28

Nemela jsem ani na jednom testu testovaci silnejsi nez kontrolni. A to jsem delala posledni test v 6+1tt kdy busilo srdicko. A asi to nicemu nevadilo

vecernice0
Povídálka 11 příspěvků 21.12.16 11:38

Dnes jsem 35DC. Dělala jsem si ho ráno, a je pravda, že jsem před spaním vypila asi 1/2 litru minerálky..:-)

Marcam
Závislačka 4893 příspěvků 21.12.16 11:42

@vecernice0 no to jsi málo, máš teprve týden zpoždění, neplaš. :kytka:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 21.12.16 11:48

Pokud tě to uklidní, zajdi si na krev na odběr, stojí to kolem 200,–, za dva dny opakovat. Mělo by se zdvojnásobit, pak to znamená, že to je ok. Testy jsem měla silnější, ale to nic neřekne.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:21
@vecernice0 píše:
Ahoj holky, mám nyní zpoždění 5 den, čárky na testech krasne silily, nyní se ale zastavili..a 2 poslední testy mi vycházejí stejně..na gynekologii jsem objednaná až za 14 dní.. :nevim:Příspěvek upraven 21.12.16 v 11:16

biochemicky těhu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama