MS nikde, test sněhobílý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:10
ms nikde, test sněhobílý

Prosím anonymně… Prosím o zkušenosti - čekám na ms (každým dnem), před 4 dny několik červených kapek, od té doby nic, jen bolesti jako při příchodu ms…
test sněhobílý, antiko neberu 7 let, možnost otěhotnení sice je, ale je velice nepravděpodobná :think:
Nikdy žádné problémy, cyklus v podstatě pravidelný (28 - 32 dní) :nevim:
Nějaký nápad? :think: Za pár dní asi volám dr., pokud nepřijde rozhřešení :roll:
 Díky

Reakce:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 23:15

Kamarádka takhle jednou taky čekala na MS, myslela si, že je těhotná i když by to byla hodně velká náhoda, tak šla k Dr. a těhotná nebyla. Píchli jí injekci aby menstruace dorazila, nebo tak něco. Nedostala menstruaci asi měsíc.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.12.16 23:27

Nepomuzu ale jsem na tom stejne, ale krve ani kapka teda. A pritom jsem brala utrogestan po jehoz vysazeni to vzdycky do dvou dnu dostanu.
Pritom presne vim kdy jsem ovulovala protoze jsem mela ovulaci vyvolavanou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:33

@Tšekkin Kulpa já nikdy žádné léky nebrala, nikdy jsem neměla žádné problémy (asi proto nemám tedy ani šajn) nebo jen komplikace :think: Mám 2 děti, otěhotnění, těhotenství i porody bez jakýchkoliv problémů :think:, tak jsem z toho teď trochu vyhoukaná :think: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:34

No já měla v létě zpoždění deset dní, ačkoli několik let mám ms naprosto pravidelnou a dva další dva měsíce chodila +/- zase až deset dní. Těhotná jsem nebyla a neřešila jsem to, protože na to nebyl čas. Teď jsem byla na kotrole na gynekologii a doktorka mě poslala na utz, jestli nemám cystu (prý to může dělat) a nic se nenašlo. Asi jsem to měla z únavy a stresu :nevim:

bořková
Extra třída :D 10696 příspěvků 17.12.16 23:36
@Anonymní píše:
No já měla v létě zpoždění deset dní, ačkoli několik let mám ms naprosto pravidelnou a dva další dva měsíce chodila +/- zase až deset dní. Těhotná jsem nebyla a neřešila jsem to, protože na to nebyl čas. Teď jsem byla na kotrole na gynekologii a doktorka mě poslala na utz, jestli nemám cystu (prý to může dělat) a nic se nenašlo. Asi jsem to měla z únavy a stresu :nevim:

no, tak to by taky byla možnost - ta únava a stres :think:
 zakl.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.12.16 23:38
@Anonymní píše:
@Tšekkin Kulpa já nikdy žádné léky nebrala, nikdy jsem neměla žádné problémy (asi proto nemám tedy ani šajn) nebo jen komplikace :think: Mám 2 děti, otěhotnění, těhotenství i porody bez jakýchkoliv problémů :think:, tak jsem z toho teď trochu vyhoukaná :think: :)

A kolik Ti je?

bořková
Extra třída :D 10696 příspěvků 17.12.16 23:42

@Tšekkin Kulpa 33 :) Přechod to snad ještě nebude :lol:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:50

Pokud je test negativní tak to přijde.
Já to teď nedostala 7dní a pak to přišlo.
Je normální že se to občas zpozdí.
Stres, posilování, sport nebo kyselé jídlo.
I vitamíny, když někdo začne brát je možné že to rozhodí.

beruska9
Extra třída :D 10696 příspěvků 18.12.16 01:47

Mohl to byt anovulacni cyklus, ty jsou nekdy delsi…nebo stres, ja takhle mela pres zkouskove ve skole zpozdeni 2 tydny…nejdriv jsem se stresovala ze zkousek, pak ze zpozdeni :mrgreen:

Denisa Be
Nováček 2 příspěvky 18.12.16 14:12

Ahoj děvčata mám dotaz psala sem přímo na diskuzi ohledně tehu přes tělísko nikdo mi tam neodepsal…mám už rok tělísko danu a už tyden nemám ms mám bolesti v podbřišku a citlivé bradavky…test ani jeden pozitivní má s tím některá z vás skutečnost nebo stejný případ děkuji…na gyndu mě vemou až po novém roce maj už dovcu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >