Reklama

MS nikde, test sněhobílý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:10
ms nikde, test sněhobílý

Prosím anonymně… Prosím o zkušenosti - čekám na ms (každým dnem), před 4 dny několik červených kapek, od té doby nic, jen bolesti jako při příchodu ms…
test sněhobílý, antiko neberu 7 let, možnost otěhotnení sice je, ale je velice nepravděpodobná :think:
Nikdy žádné problémy, cyklus v podstatě pravidelný (28 - 32 dní) :nevim:
Nějaký nápad? :think: Za pár dní asi volám dr., pokud nepřijde rozhřešení :roll:
 Díky

Reklama

Reakce:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 23:15

Kamarádka takhle jednou taky čekala na MS, myslela si, že je těhotná i když by to byla hodně velká náhoda, tak šla k Dr. a těhotná nebyla. Píchli jí injekci aby menstruace dorazila, nebo tak něco. Nedostala menstruaci asi měsíc.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.12.16 23:27

Nepomuzu ale jsem na tom stejne, ale krve ani kapka teda. A pritom jsem brala utrogestan po jehoz vysazeni to vzdycky do dvou dnu dostanu.
Pritom presne vim kdy jsem ovulovala protoze jsem mela ovulaci vyvolavanou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:33

@Tšekkin Kulpa já nikdy žádné léky nebrala, nikdy jsem neměla žádné problémy (asi proto nemám tedy ani šajn) nebo jen komplikace :think: Mám 2 děti, otěhotnění, těhotenství i porody bez jakýchkoliv problémů :think:, tak jsem z toho teď trochu vyhoukaná :think: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:34

No já měla v létě zpoždění deset dní, ačkoli několik let mám ms naprosto pravidelnou a dva další dva měsíce chodila +/- zase až deset dní. Těhotná jsem nebyla a neřešila jsem to, protože na to nebyl čas. Teď jsem byla na kotrole na gynekologii a doktorka mě poslala na utz, jestli nemám cystu (prý to může dělat) a nic se nenašlo. Asi jsem to měla z únavy a stresu :nevim:

bořková
Extra třída :D 10696 příspěvků 17.12.16 23:36
@Anonymní píše:
No já měla v létě zpoždění deset dní, ačkoli několik let mám ms naprosto pravidelnou a dva další dva měsíce chodila +/- zase až deset dní. Těhotná jsem nebyla a neřešila jsem to, protože na to nebyl čas. Teď jsem byla na kotrole na gynekologii a doktorka mě poslala na utz, jestli nemám cystu (prý to může dělat) a nic se nenašlo. Asi jsem to měla z únavy a stresu :nevim:

no, tak to by taky byla možnost - ta únava a stres :think:
 zakl.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.12.16 23:38
@Anonymní píše:
@Tšekkin Kulpa já nikdy žádné léky nebrala, nikdy jsem neměla žádné problémy (asi proto nemám tedy ani šajn) nebo jen komplikace :think: Mám 2 děti, otěhotnění, těhotenství i porody bez jakýchkoliv problémů :think:, tak jsem z toho teď trochu vyhoukaná :think: :)

A kolik Ti je?

bořková
Extra třída :D 10696 příspěvků 17.12.16 23:42

@Tšekkin Kulpa 33 :) Přechod to snad ještě nebude :lol:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 23:50

Pokud je test negativní tak to přijde.
Já to teď nedostala 7dní a pak to přišlo.
Je normální že se to občas zpozdí.
Stres, posilování, sport nebo kyselé jídlo.
I vitamíny, když někdo začne brát je možné že to rozhodí.

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 18.12.16 01:47

Mohl to byt anovulacni cyklus, ty jsou nekdy delsi…nebo stres, ja takhle mela pres zkouskove ve skole zpozdeni 2 tydny…nejdriv jsem se stresovala ze zkousek, pak ze zpozdeni :mrgreen:

Denisa Be
Nováček 2 příspěvky 18.12.16 14:12

Ahoj děvčata mám dotaz psala sem přímo na diskuzi ohledně tehu přes tělísko nikdo mi tam neodepsal…mám už rok tělísko danu a už tyden nemám ms mám bolesti v podbřišku a citlivé bradavky…test ani jeden pozitivní má s tím některá z vás skutečnost nebo stejný případ děkuji…na gyndu mě vemou až po novém roce maj už dovcu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama