Reklama

UPT - jak probíhá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 10:50
Upt -jak probíhá

Ahoj, z mnoha důvodů, které nechci uvádět, zvažuji upt. Nyní jsem 6tt, těhotenství je přes ha, neplánované. Dnes máme v plánu hodit doma s mužem řeč, zda ano nebo ne.

Vždy jsembyla těžký odpůrce, ale nyní je situace taková, že i já to zvažuji.
Nechci tu od vás soudit ani rady, že už to pak třeba nepůjde atd. To vim a v mém věku a již více dětmi mi toto nevadí.

Spíš mě zajímá, do jakého tt se dá udělat, jak dlouhý je pobyt v nemocnici, případně pak doma?

Věřte mi, že mi tohle uvažování nedělá dobře. Je možné, že to s mužem uvidíme jinak, ten to taky musel vstřebat.

Díky moc

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 15.12.16 10:55

Byla jsem na revizi, je to předpokládám to samé. Odvezou tě na sál, dají ti anestezii, pak provedou kyretáž, odvezou tě na pokoj, kde se probudíš. Domů jsem šla druhý den, ale myslím, že se to dá i ambulantně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 11:04

Tak to já byla ještě v pozdějším týdnu, a to samé jako u AnastazieB - ráno jsem tam přišla, převlíkla se do jejich košile, odvezli mě na sál, dali anestezii a pak už jsem se probudila na pokoji. Šla jsem domů hned to odpoledne, ale musela jsem mít doprovod, samotnou by mě asi nepustili

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 11:06

Díky. A musí se pak být ještě doma na rekonvalescenci, něco jako 6nedělí?
 Zakl

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 15.12.16 11:16

Byla jsem pak týden na neschopence, ale vpodstatě mi kromě mírného krvácení nic nebylo. Mělo by se pak dodržet šestinedělí, ale to záleží na tobě.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 15.12.16 11:21

Je to záležitost několika málo hodin, odpoledne jsi doma a můžeš fungovat úplně normálně kromě pohlavního styku. Mám za sebou revizi pro neprosperující těhotenství, probíhá to stejně. Ještě ale počkej, co na to muž. Pokud byste se pro dítě rozhodli, tohle všechno si bude pamatovat. Bez ohledu na to, jak moc tomu věříš nebo nevěříš, vaše dítě vše vnímá už teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 11:27

@Karleon už pár dětí mám, tak vim, jak to s tím vnímáním je. Já nejsem rozhodnuta, jen zjišťuji informace.
 Zakl

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 15.12.16 11:57
@Karleon píše:
Je to záležitost několika málo hodin, odpoledne jsi doma a můžeš fungovat úplně normálně kromě pohlavního styku. Mám za sebou revizi pro neprosperující těhotenství, probíhá to stejně. Ještě ale počkej, co na to muž. Pokud byste se pro dítě rozhodli, tohle všechno si bude pamatovat.Bez ohledu na to, jak moc tomu věříš nebo nevěříš, vaše dítě vše vnímá už teď.

Dle mého nesmysl. Takže by teď radši měla jít na UPT tak jako tak, když už ji ta myšlenka napadla, tak je to stejně zbytečný, dítě o tom už ví a nemá to cenu, jo?
Jinak zakladatelko, držím palce, ať se rozhodnete správně :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:14

@KatkaX děkuju. Já myslím, že dítě vnímá celkově náladu a rozpoložení, ne jednotlivé pocity.

Zakl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 12:46

Kamarádka byla na přerušení tabletkama, vše ji dělali ambulantně chvilku v ordinaci. Pokud si dobre vzpomínám nejprve prošla prohlídkou s ultrazvukem a odběrem krve, pak ji v ordinaci dali tabletku, pak mela dojit opet na ultrazvuk zda plod uz nema srdeční akci a dostala dalsi tabletku na vlastne vypuzeni plodu a léky na bolest. Pak opet prohlídka zda je deloha čistá a nebude treba revize… prý bolest byla jako hodne silná menstruace ale analgetika zabrala… anonym prosím, kamarádka je tu také

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 15.12.16 14:19

Lze i ambulantne. Prospis se a kdyz bude vse ok, pusti te s doprovodem domu. Sestinedeli ano, ale myslim, ze 2 dny dovolene na odpocinek by to spravily.
Jinak, jak psaly holky, prijem, cekani, sal, uspani, probuzeni a domu.

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 15.12.16 15:23

Byla jsem na revizi po ZT a já tedy nevím, ale ke mně se dostaly dva druhy informaci - některé sestry strašně řešily šestinedělí, jiná mně řekla, že dva týdny a ok. Pak jsem si četla informace na netu, hlavně tedy zahraniční, protože jsme se chtěli brzo znovu pokoušet o těhotenství a myslím si, že šestinedělí je až přehnaná opatrnost. Ale samozřejmě každá se cítí jinak. Mně bylo dobře, odjela jsem si sama 40 km domů (byla jsem v nemocnici tedy přes noc, nikoliv pár hodin po narkóze) a další den jsem šla normálně do práce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama