Poststresový stav?

Anonymní
19.10.19 11:17

poststresový stav???

Holky třeba máte zkušenost…včera jsem byla s dcerou na velmi důležitém vyšetření…měla jsem týden nervy, včera to ze mě opadlo a dnes od rána na mě padla únava…pocit, jak kdybych měla být nemocná…že by poststresový stav???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3599
19.10.19 11:30

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
19.10.19 12:03

Já mám toto zcela normálně po každém vyšetření dětí. Včera nám bylo řečeno, že se péče o naše dvě děti nedá zvládnout a ať zvážím vrácení jednoho dítěte do kojeňáku. Přišli jsme pro radu a byla nám nabídnuta Sofiina volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25122
19.10.19 12:06
@Enmamma píše:
Já mám toto zcela normálně po každém vyšetření dětí. Včera nám bylo řečeno, že se péče o naše dvě děti nedá zvládnout a ať zvážím vrácení jednoho dítěte do kojeňáku. Přišli jsme pro radu a byla nám nabídnuta Sofiina volba.

Propána, fakt? To je to tak zlý? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25122
19.10.19 12:07
@Anonymní píše:
Holky třeba máte zkušenost…včera jsem byla s dcerou na velmi důležitém vyšetření…měla jsem týden nervy, včera to ze mě opadlo a dnes od rána na mě padla únava…pocit, jak kdybych měla být nemocná…že by poststresový stav???

Mám úplně běžně, po vypětí.
Doufám, že to dopadlo dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
19.10.19 12:16
@Bábrdl píše:
Propána, fakt? To je to tak zlý? :,(

Terapeuti se nám projektují do naší situace a končí to vyděšením terapeutů, že by to nedali. Že to je na to, abychom se postupně zhroutili. Nevydrží to ani dvě hodiny. My to už zvládáme se starším klukem 4 roky, s mladším přes rok a půl. Občas hledám sice podporu - dočkám se ale obvykle takovéto sody - ale nevzdáváme se a nevzdáme. Je to sice mazec, ale my ty kluky milujeme. O přítelkyni mi v minulosti také řada lidí řekla, ať se jí zbavím. Je totiž nemocná. A o pejskovi mi jedna osoba řekla, ať ho uspím. Je také nemocný. Občas ho odoperujeme, poléčíme a pak to třeba 2 až 3 roky vydrží a má se fajn. Je ale nemocný. Takže suma sumárum - rada je, „vystřílet“ celou rodinu a pak si šťastně žít. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
19.10.19 12:27
@Anonymní píše:

Drž se. Moje přítelkyně říká: Nikomu nevěř a autority neposlouchej. Dělej vše podle svého nejlepšího svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
19.10.19 12:59
@Enmamma píše:
Já mám toto zcela normálně po každém vyšetření dětí. Včera nám bylo řečeno, že se péče o naše dvě děti nedá zvládnout a ať zvážím vrácení jednoho dítěte do kojeňáku. Přišli jsme pro radu a byla nám nabídnuta Sofiina volba.

To jako fakt?
A proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
19.10.19 13:07
@AjaF píše:
To jako fakt?
A proč?

Ano, jedno dítě vrátit by prý bylo nejlepší. Minulá terapeutka nám řekla, vrátit obě. Jsou hodně hyperaktivní, vývoj nerovnoměrný, člověk musí být neustále v pozoru a zvládat x věcí a nezbláznit se. Řekla, že jim soužití spolu škodí, vzápětí však uznala, že dítě, které bychom vrátily, by to zničilo a druhé by to poškodilo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
19.10.19 13:27

Smutná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25122
19.10.19 14:29
@Enmamma píše:
Takže suma sumárum - rada je, „vystřílet“ celou rodinu a pak si šťastně žít. :zed:

Drsný 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
19.10.19 18:06
@Bábrdl píše:
Drsný 8o

Kašlu na všechny a o děti se postaráme. Vyvíjí se a zlepšují se a to je nejdůležitější.

Poselství pro zakladatelku a všechny ostatní:
Nenechte se vydeptat špatnými zprávami a rady berte s rezervou, nikdo nezná líp vaši situaci než vy sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama