Potah jané

Anonymni
9.8.07 14:00

Potah jané

Dobrý den, milé maminky taky mám Jané slalom a po třech týdnech se mi na zádové opěrce prodřel potah, vyměnili mi jej za nový protože to byl nový kočárek a doporučili mi, abych zádovou opěrku nepolohovala až dolů, aby se nedotýkala konstrukce, no a teď mám slalom půl roku, přední brzda mi asi 4 měsíce nebrzdí vždy ji dám spravit do cykloservisu známému, chvíli brzdí a pak je to stejné, v oblasti nožiček se to taky odírá( mám kolekci 2006) no, abych popravdě řekla jsem docela naštvaná kočárek za tolik peněz by měl asi něco vyržet??
Pokud to některá z Vás reklamuje napište prosím jak jste dopadly, děkuji Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.8.07 14:55

Taky mam Jane Slalom Pro 2006(nevim jestli ty i ten „Pro“) ,zatim hlubokou korbu,na sportak se brzy chystame,mame vse koupene najednou,tak se tesim ze se mi stane to same :roll: .Jinak rucni brzda funguje(pouzivame ho od ledna),pac ja ji ani moc nepouzivam :oops: :D :D .Ale pada mi stale klasicka brzda,co se sklapi nohou!!!!Kdyz jedu tak klachtame!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
9.8.07 18:08

Ahoj,

tak já vlastnila Jané Slalom Pro 2006 a také se mi prodřel potah v zádové části,přesně na tom místě,kde byly hrany té zádové desky. Neměla jsem kočárek od ofiko dovozce a měla jsem docela velké problémy s reklamací. Nakonec vše dobře dopadlo a já dostala nový potah i s boudičkou. K brzdám se ani nevyjadřuji, větší šunty jsem snad nikdy neviděla. Ruční jsme měli vyřazenou z provozu skoro pořád. Drhla,pískala,no hrůza. Ta nožní zase neustále padala a drhla o ty ozubená kolečka. Známý, který dělá v cykloobchodu říkal,že horší brzdy neviděl,že jsou jak na kočárek pro panenky. Když mi nožní brzdu opravili / vyměnili nýty za nové/ tak jsem ji zase nemohla nohou ušlápnout a zabrzdit. No na palici. Nakonec jsem Slalom prodala.

Vlastním ještě golfáče Jané Carrera PRO 2006 a u těch se mi začal loupat potah právě v místě nožiček,kde je nápis PRO. Chystám se je reklamovat a pak nejspíš prodat.

Jsem zklamaná četnými vadami u Jané, za tu cenu bych si představovala něco spolehlivějšího.

Teď jezdím s Bugaboo a zatím v poho,tak snad to vydrží.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.07 18:27

Ahojky,
já tedy Jané nemám,ale má kamarádka ano.Kočárek se jí vyšisolval a prý by si tento kočárek za ty peníze nekoupila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
9.8.07 20:22

Ahoj přidávám se k nespokojeným majitelkám kočárku Jané.Mám Nomada a taky nám padá brzda.Chystám se ho poslat do Prahy(Handy Praha)na opravu,ale nevím jestli mě to poštovné nevyjde víc jak cykloservis tady u nás? :roll: No za ty prachy bych už do toho nešla. :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.8.07 20:32

Tak brzda je klasickej Janackej problem .-) Mám asi tři měsíce Nomada a taky - pravidelně padá brzda a drhnu .-) protrhnutej potah zatím nemáme - ale začíná se trhat kus toho černého pogumovaného pod nožičkama., tam - kde je to cvočkem přicvaklé…

Holky - jak to jako uděláte, když pošlete kočár na reklamaci? koupíte jinej? Nebo nejezdíte? Momentálně máme jen NOmada…tak nevím, když bych reklamovala - mám ho přes babymaniu… tak to bude podle mě na dlouho - máte s tím některá zkušenost?

dík.

Jo a pokud budete mít k tomu tip na golfky, tak sem s ním .-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
9.8.07 20:42

No,my jsme před reklamací kupovali golfáče na dovču,takže jsem to pak nemusela řešit.
Myslím,že Handy nějaký kočárek půjčuje. Známá tam má teď v reklamaci golfáče právě s tím potahem u nožiček,také se jí loupal a psala,že má od nich půjčený kočár.
Jinak ty brzdy je opravdu jejich hodně veliký problém. Vždy,když potkám Jané,tak většinou brzda rachtá.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama