Reklama

Potah Jané - jak vyprat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 26.07.11 13:40
Potah jané - jak vyprat?

Holky, dáváte potah ze sporťáku Jané 2009 do pračky? Nebo perete jen v ruce? Ten náš je jak jetel a v ruce je to takové o ničem…mám to hodit do pračky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 26.07.11 13:55

Není problém, na 30, bez aviváže a pak to suché stříknout impregnací ve spreji (třeba z Deichmana) - tak to říkali v obchodě. Zatím jsem neprala, ale holky takhle perou všechen textil ze Slaloma, i nánožníky s tou výztuží.

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 26.07.11 14:13

já jsem to čistila několikrát a různě, někdy jen osprchuju celý kočár ve sprše a pak nechám uschnout ale teď je hnusně tak by to shchnulo dlouho, jindy jsem jen sundala ten barevný potah na sedatku a hodila do vany a pak dala vyždímat do pračky ale jednou jsem už to prala celý v pračce vč. střechy a v pohodě, žádná změna barvy, tvaru nic jen mi přišlo že to byl trošku záhul pro pračku to utáhnout

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 26.07.11 14:15

Já se bojím, aby se to v pračce nějak nepoškodilo a šlo to tam pak zpátky. Praly jste komplet celý potah? Včetně boudy?

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 26.07.11 14:21

však jsem psala že já jo, prala jsem to i vč. boudy, a to jak korbičku předtím jsem sundala celou a teď i sporťák, poničit se nemá co, ta bouda má v sobě umělohmotnou ohebnou tyčku ta se nezničí nezlomí

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 26.07.11 15:01

já to vždycky čistila růčo, jde to pěkně rozebrat, měla jsem převážně černou barvu a chystala jsem se k prodeji tak pro sichr raději ručně

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 26.07.11 15:24

Já ho raději prala ve vaně zvonem na WC - novým, čistým :) Vypral se úžasně, do pračky bych se bála..

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 26.07.11 18:54

Já bych potřebovala vyprat pořádně tu barevnou část ze sedačky, asi to tam hodím i s taškou na rukojeť!

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 26.07.11 20:35

tu tašku jsem prala normálně, sloupal se mi z níc teda ty webovky barvička maličko vybledla ale jinak dobrý, to bych v ruce nedala

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 28.07.11 06:48

Holky, jen pro info třeba pro někoho dalšího. Pračka zvládla tašku i barevný potah ze sporťáku vpohodě a bez jakékoliv újmy :lol: Tu boudu jsem vzala raději v ruce, přeci jen je nahoře ta větrací síťka…
Každopádně děkuju moc šem za rady a názory :kytka:

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 28.07.11 09:13

tašku já peru snad jednou do měsíce tj. prala jsem jí už 16× a barva je o ždibet horší než původní ale žádná hrůza, nepotrhala se nic, pořád jako nová.
boudu tu jsem prala taky v pračce a síťka to vydržela, já myslím že to vydrží celý potah, jen jak jsem psala nenarvat vše do jedné pračky to asi neutáhne takže jsem to prala po částech

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 30.06.13 22:40

Ahojky potrebovala bych poradit mam kolekci 2012 ve zlute barve, potrebuju hlavne vyprat boudu, je hodne spinava, muzu to namocit do nejakyho prostredku na skrvny? treba zlucovy mydlo? ma to byt neco jako softshell.diky

zoretka
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 30.06.13 23:56

Můžeš to polít Ariel tekutý odstraňovač skvrn a nic se nestane.Ale nic jiného, žádný Vanish apod.,ty udělají někdy i fleky.Nebo ho předtím rozpustit ve vodě, jestli se bojíš :).Ale nic se s tím nestane, barvu to nenaruší…

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 01.07.13 09:46

Ja mam ariel, ale ten prasek na skvrny. Myslela sem, ze i to zlucove mydlo by slo

zoretka
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 01.07.13 12:42

Prášek ne, mám najisto vyzkoušený jen ten tekutý. Mám strach, že prášek by mohl nechat fleky. A bez bělidla, samozřejmě-jsou dva druhy. Mýdlo nevím, nikdy jsem ho nezkoušela.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >