Potíže s močovým měchýřem

20
3.8.20 10:49

Potíže s močovým měchýřem

Zdravím, doporučíte mi co je nejlepší na problémy s močovým měchýřem? Včera jsem byla v bazénu a bohužel mám potíže, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
3.8.20 10:54

Dliuhodobe brzsinky jako prevence, jazdy den aspon 500 mg, za me bejkepsi od Swiss. Pak taky dlouhodobe lichorerisnice v tinkture. Pul roku minimalne. Pak samozrejme neprochladit a tak dva litry ciste vody denne. Pred sexem umyt vidou, po sexu co nejdriv vycurat a oplachnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
3.8.20 11:08

Pri potizich kvalitni brusinkovy preparat + Blokurima. Davkovani podle schematu a pote jeste mesic, dva se mi osvedcilo vzdy vecer 1 sacek blokurima. Zabrani to navratu infekce. V pripade ze citis zacinajici infekci, znovu brusinky a Blokurima. Da se tak predejit i antb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9376
3.8.20 11:09

Za mě taky je nejlepší Blokurima :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
3.8.20 11:15

Ahoj, ja trpim na zanety opakovane, vzdy mi nejvic zaberou antibiotika, protoze zanet mam vzdy silnej..kazdopadne co mi jednou i přes silnej zanet pomohlo byla jiz zminovana blokurima, hodne pit urologicky caj, brusinky a dalsi vyrobky mi nepomohly, jen jsem z a to vyhodila spoustu penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.8.20 14:01

Zdravím, doporučuji pořídit UroPerfect Manóza Rapid od Naturevia. Mě hrozně pomohl a během pár dnů jsem byla úplně bez potíží, takže jsem to tentokrát zvládla bez antibiotik a jsem za to moc ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 23:09

Zdravím, taky jsem novinku od Naturevia - UroPerfect Manóza vyzkoušela a fakt mi zabral hodně rychle. Za mě můžu doporučit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
9.8.20 23:21

Lichořeřišnice, rowatinex, hodně pít, správná hygiena, neprochladnout…většinou to ale končilo atb, protože přes bolest a krev v moči už to přírodně léčit moc nejde a když jsem to nechávala pár dní, že to „vydržim“ přišel zánět ledvin a to je teprve mazec…takže jediná rada, když to nepolevuje je jít k lékaři včas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.8.20 21:53

Dobrý večer, tady ho mají za výbornou cenu https://www.benu.cz/…pid-10-sacku?…za+Rapid…&utm_term=uroperfect+manoza+rapid. Mě teda taky moc pomáhá, doporučuji vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
23.8.20 23:15

Zdravím, holky díky za inspiraci :) Taky jsem měla potíže s močovým měchýřem a UroPerfect mi zabral perfektně! Díky, tentokrát jsem to zvládla dokonce bez antibiotik a návštěvy u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JikopovaB
26.8.20 11:43

Vhodné vitamíny

Dobrý den, jaké používáte brusinky na močový měchýř?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama