Potíže s trávením

Anonymni
1.10.09 12:57

Potíže s trávením

Zdravím Vás a prosím o radu. Každé ráno se probudim a po pár krocích mě postihne čím dál hroznější bolest v břiše, která trvá minutu a opakuje třikrát po sobě v přišerných tlakách po 3 minutách a pak je konec. A zase ráno. Dnes už to bylo strašný, že mě to donutilo napsat i sem, zda to některá z vás měla nebo má. U doktora jsem nebyla, bojim se té kolnoskopie. At sním cokoliv, tak je to pořád stejné. Zkoušela jsem nejist celý den a opět se to opakovalo. Dieta nepomáhá. Prujem nemám, jen občas. Ale je to určitě střevní problém. Nejsou nějaké volně prodejné léky, vitamíny na posílení střevní mikloflory a pomahaji? Moc děkuji, je to opravdu nepřijemné.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5443
1.10.09 13:14

Ahojky anonymní,
v této problematice se dost pohybuji. Jestli chceš, pošly mi sz a probereme to. Nechci tady dělat reklamu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
1.10.09 13:18

ahoj, to co popisuješ je asi opravdu od střev, ale k doktorovi zajdi, koloskopii ti hned dělat nebude, nespíš tě nejdřív pošle na ultrazvuk a možná na gastroskopii, uvidíš a hlavně to neodkládej, nevyplácí se to, tímto tě nechci strašit, ale podpořitabys to řešila co nejřív, na posílení mikroflory je nejlepší lactobacillus kapsle, nebo něco podobného,určitě ti poradí v lékárně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.10.09 14:01
veveruskaa píše:
ahoj, to co popisuješ je asi opravdu od střev, ale k doktorovi zajdi, koloskopii ti hned dělat nebude, nespíš tě nejdřív pošle na ultrazvuk a možná na gastroskopii, uvidíš a hlavně to neodkládej, nevyplácí se to, tímto tě nechci strašit, ale podpořitabys to řešila co nejřív, na posílení mikroflory je nejlepší lactobacillus kapsle, nebo něco podobného,určitě ti poradí v lékárně…

Gastroskopii jsem zažila v dětství a mám z těchto vyšetření hruzu :roll: . Už to takhle trvá tři měsíce a pořád se to nelepší. Ten ultrazvuk je v pohodě, ale bojim se, že jak vlezu k doktorovi, tak mě pošle na x vyšetření :roll: Ach jo…Ale pokud ani žádné vitamíny nepomužou, budu tam muset :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
35453
1.10.09 15:57

ať dumám jak dumám, žádnou takovou nemoc, která by se projevovala takhle striktně po vertikalizaci, jen ráno a navíc vždy 3× po sobě - a pak nic -neznám.
nicméně se domnívám, že pokud ti jinak během dne nic není, tak o nic vážného nepůjde, ale chápu, že se toho chceš zbavit.
tak hurá na internu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.10.09 20:53

Mám to jak švýcarský hodinky. jak vstanu rano, tak do 5 minut je to tady a pak celej den nic. Jestli to bude zitra jako dnes, tak se mám na co těšit. Zajimavé je, že v noci, když jdu čurat, tak nic. Prostě rano :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
35453
2.10.09 08:23

hele a když vstaneš v jinou dobu, než obvykle?
začíná mě to zajímat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
2.10.09 12:25

Ja mam taky desne problemy se strevama a kazde rano krece. Byla jsem u doktora a rikal, ze se vsema vysetrenima pockame po sestinedeli. Neboj se a radsi si tam zajdi. Ona i ta kolonoskopie se da prezit (uz jsem ji zazila). Me to ceka znovu a kdovi, co jeste a nebojim se toho. Chci byt zdrava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.10.09 22:49

Ahoj, no já mám z toho opravdu hruzu. Ale už to budu muset řešit. Začnu s něčim z lékarny a pak budu muset k dr. Jinak Pudloslavo je to jen ráno. At vstanu v noci nebo po odpoledním spánku :), tak nic. Jen ráno. Dnes opět, ale ne za 5 minut, ale až za deset.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.10.09 22:50
Pajulena píše:
Ja mam taky desne problemy se strevama a kazde rano krece. Byla jsem u doktora a rikal, ze se vsema vysetrenima pockame po sestinedeli. Neboj se a radsi si tam zajdi. Ona i ta kolonoskopie se da prezit (uz jsem ji zazila). Me to ceka znovu a kdovi, co jeste a nebojim se toho. Chci byt zdrava…

A neřikal ti mudr z čeho to muže být? Držim palce, at to neni nic vážného.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.10.09 20:07

Ahoj, tak neco podobneho mam ja…ma to ale trosku jiny prubeh. Mivam to rano, probudi me krece - neni to od plneho mocaku ani bolest jako pri MS, je to takovy tupy tlak…neda mi to pokoj v pravidelnych intervalech dokud nevstanu. Pak uz je to dobry. Tak nevim, mam to nekolik let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.10.09 20:26

Já teda dnes rano po třech měsících nic. To bylo teda překvapení. Nechápu co to je. Akorát mě dnes bolel žaludek a břicho. Ale jinak. Už se těšim na pondělí, až si na to něco koupim. Anonymní 2, teda to je taky strašný. To mužu byt rada, že to mám jen ráno. Byla jsi s tim někde?

• Nahlásit
  • Citovat
evuskaja
5.9.12 11:15

Ja to tak mivala nekolik let byla jsem navsech moznych vysetreni a jedine co nasli je to ze mam asi alergii na jidlo, treba na kombinaci jidel tak si musim psat co jsme jedla a sledovat. dokud jsme brala jonasovy kapky tak bylo supr, mohla jsem jist i cocku, fazule, vsecko co jsem driv nemohla, ale pak jsem je prestala brat a jsem zpatky.....taky je to stresem. mes e to stava taky vzdycky rano.....to bude stres a alergie… :twisted: 8o :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama