Potíže se vstáváním

131
4.1.20 10:51

Potíže se vstáváním

Ahoj, jdu si pro jakoukoliv radu, mam poslední dobou velké potíže s ranním vstavanim je to jedno jestli spím 4 nebo 9h za noc, ale pravidelně každé ráno mám velký problém vstát, ať je to na první, druhý, třetí budík.. samozřejmě vstanu mám doma dceru a vím, že musím fungovat, ale moje rána jsou vyloženě katastrofální, cítím se unaveně, nevyspale, jsem protivná, bez energie..je to už 4 měsíc co jsem najela v práci na nepřetržitý provoz, dělám jen na půl úvazku, cca 8-9 směn měsíčně, denní, noční, mám to tak vůči dceři, jelikož ji nevzali do školky, abych se vystřídala s partnerem o hlídání, takže přijdu z noční a rovnou se starám o malou, spím s ní po obědě, jinak až do večera musím fungovat ( na noční se třeba ty 3-4h vyspím) první tři měsíce byly naprosto v pohodě, zvládala jsem po noční fungovat skvěle, postarat se o malou, domácnost, všechno v pohodě, poslední dobou to nějak nedávám, včera zrovna po noční a dělalo se mi a malou na procházce až slabo jak jsem nemohla, byla jsem hrozně unavená plus se k tomu přidala ta strašná rána.. práci si momentálně nemohu teď dovolit změnit, jelikož je tam problém zase s hlídáním..moc nechápu že první měsíce byly naprosto v pohodě a teď teprve po nějaké době to přestávám dávat.. po té noční si ještě nějak poradím, ale ráno vstávat pro mě začíná být čím dál těžší.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9545
4.1.20 11:15

Protože v tomto režimu není možné dlouhodobě fungovat a neodnést to zdravotně a to jak fyzicky tak psychicky. Další stupeň je kolaps organismu, což na sebe tím, že spíš 3-4 hodiny zdatně přivoláváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.20 11:40

@Sany80s špatně jsem se v úvodním příspěvku vyjádřila, mam měsíčně 8-9 služeb, ale i denní, takže maximálně to vychází za měsíc 5 nočních služeb.. když se něco děje, tak naspím tak ty tři hodinky ale když je klid, což většinou naštěstí bývá tak klidně i těch 5h za noc plus ještě 2h odpoledne, to už přeci není tak hrozné abych kolabovala ne? Dřív jsem třeba ještě po noční jela s malou na nákup, na návštěvu, nebo uklidila, uvařila, teď už to nechávám být a věnují se čistě malé, ostatní se nezblazni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9545
4.1.20 11:52

Z mého pohledu to hrozné je. Já noční dělala, měla jsem stavy podobné, jako máš teď ty. Sice jsem na té noční nemohla spát, ale mohla jsem spát potom-těch 6 hodin.
Přerušovaný spánek nenahradí ten kvalitní.
I tak z toho byly zdravotní problémy a o nějakém fungování jsem si mohla tak akorát nechat zdát.
To moje na kolabování nebylo, ale z toho tvého režimu se ti rozhodně může rozjet dost závažný zdravotní problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.20 12:15

@Sany80s tak díky za názor, teď se mi ta slabost po noční stála poprvé, tak uvidím co přinesou další služby, kdyžtak to budu muset vše přehodnotit. Horší jsou pro mě ta rána, je jedno jestli mám volno tři čtyři dny a jsem doma, můžu spát, stejnak jsem po ránu na zabití :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
4.1.20 16:12

A teď si vem, že takhle pracuje spousta lidí a to na celý úvazek, to je teprve hukot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.20 18:41

@evulinda79 to ano ale předpokládám, že si normálně můžou chodit lehnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat