Potrat před Vánoci

Anonymní
20.12.20 12:19

Potrat před Vánoci

Ahoj ve spolek. Zjistila jsem, že jsem těhotná(zhruba 8tt). Pozor jsme si dávali i se chránili, takže se prosím zdrzte hloupých řečí.
Takže v pondělí volat gynekologovi a řešit co a jak. Řešil někdo taky neplanovane těhu před Vánoci? Dá se ještě interrupce stihnout, když jsou za dveřmi svátky?
Začínám být z toho dost nervózní.
Předem děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
20.12.20 12:23

Tak muzes jit i mezi svatky 27.-31. bude vsude normálně otevřeno. Kdyz jsi 8tt, tak to nespecha hned na zitra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
20.12.20 12:31

Tak potraty jsou do 12 TT. Miniinterupci už stejně nestihneš. Takže by to počkalo i do nového roku. Každopádně myslím, že nemocnice stejně musí jet i přes svátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
20.12.20 12:34
@Anonymní píše:
Ahoj ve spolek. Zjistila jsem, že jsem těhotná(zhruba 8tt). Pozor jsme si dávali i se chránili, takže se prosím zdrzte hloupých řečí.
Takže v pondělí volat gynekologovi a řešit co a jak. Řešil někdo taky neplanovane těhu před Vánoci? Dá se ještě interrupce stihnout, když jsou za dveřmi svátky?
Začínám být z toho dost nervózní.
Předem děkuji za rady

Třeba si to ještě rozmyslíš o vánocích.. nevím jakou máte situaci ale třeba by jste to jedno mimi zvládli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.12.20 12:34

Nemocnice jedou i přes svátky, ale mívají celkem narváno. Není to sice to samé, ale tchýně byla dneska na zubní pohotovosti a byla tam fronta až před nemocnici. Pokud jsi v 8. týdnu, tak to vydrží buď mezi svátky nebo v lednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
20.12.20 12:36

Tak kdyby jste se chránili, tak dnes neřešíš potrat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15649
20.12.20 12:37

Nemocnice normálně fungují, osobně bych si to šla zítra domluvit na příští týden, do 12tt času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
20.12.20 12:38

Nemocnice není obchoďák, ty jedou 24 hodin denně i na Štědrý den. Třeba si to ještě rozmyslis, je to pěkný vánoční dárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 12:46

@EvieK jistě, mohla jsem si dojít pro antikoncepci či tělísko jak jsem měla v plánu. Ale i tak jsou jiné způsoby ochrany, které jsme dodržovali a selhaly :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4943
20.12.20 12:47
@Anonymní píše:
@EvieK jistě, mohla jsem si dojít pro antikoncepci či tělísko jak jsem měla v plánu. Ale i tak jsou jiné způsoby ochrany, které jsme dodržovali a selhaly :zed:

a nejde si to rozmyslet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 12:49

Ahoj, já to měla stejně. Byla jsemna interrupci v 10tt. Prvně musíš zajít ke svému gynekologovi, ten ti dá papír na předoperační vyšetření, to musíš zajít ke svému obvodnímu a pak se objednáš do nemocnice na interrupci. A celkově mě to vyšlo s veškerým vyšetřením na 6000kč. Zítra už radši zajdi na tu gyndu a pak k obvodnímu.. U mě se to hrozně táhlo přes svátky atd..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 12:50

Děkuji všem za odpověď. Děti již máme ale teď je ta nejméně vhodna doba pro mě abych zase rodila :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
33120
20.12.20 12:51
@Anonymní píše:
@EvieK jistě, mohla jsem si dojít pro antikoncepci či tělísko jak jsem měla v plánu. Ale i tak jsou jiné způsoby ochrany, které jsme dodržovali a selhaly :zed:

a jaké? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 13:03

@Burj Chalifa žádné neznáš? Google třeba poradí

• Citovat
  • Nahlásit
3281
20.12.20 13:08
@Anonymní píše: