Potratová pilulka nezabrala

Anonymní
24.11.19 11:37

Potratova pilulka nezabrala.

Dobrý den, po porodu v roce 2015 mi v děloze zustal zbytek placenty. Byla nutná revize dělohy a to dvakrát v jednom týdnu. Bohužel výsledkem toho mi byly zjištěny srůsty a diagnostikován Ashermanuv syndrom. Před měsícem jsem zjistila, že jsem těhotná, na kontrole u gynekologa, ktery těhotenství potvrdil bylo vše v pořádku včetně srdeční akce. O dva týdny později mi bohužel lékař řekl, že miminko se přestalo v 6.tydnu vyvíjet, a že srdíčko neslyší. Domluvili jsme se, že si zajdu do nemocnice na další UTZ a případně se domluvím na ukončení těhotenství. S lékařem v nemocnici je se domluvili na tabletce vzhledem ke srustum. Bohužel je to již týden po užití tablety a stále jsem nezačala krvácet. Má někdo stejnou zkušenost? Do nemocnice jsem po dvou dnech od užití tablety volala a lékař mi řekl, že mám týden počkat a pak se může užití tablety ještě opakovat. Jsem už zoufalá. Ráda bych to už měla za sebou. Revize je bohužel v mém případě velkou riziko dalších srůstů :( Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
356
24.11.19 14:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, po porodu v roce 2015 mi v děloze zustal zbytek placenty. Byla nutná revize dělohy a to dvakrát v jednom týdnu. Bohužel výsledkem toho mi byly zjištěny srůsty a diagnostikován Ashermanuv syndrom. Před měsícem jsem zjistila, že jsem těhotná, na kontrole u gynekologa, ktery těhotenství potvrdil bylo vše v pořádku včetně srdeční akce. O dva týdny později mi bohužel lékař řekl, že miminko se přestalo v 6.tydnu vyvíjet, a že srdíčko neslyší. Domluvili jsme se, že si zajdu do nemocnice na další UTZ a případně se domluvím na ukončení těhotenství. S lékařem v nemocnici je se domluvili na tabletce vzhledem ke srustum. Bohužel je to již týden po užití tablety a stále jsem nezačala krvácet. Má někdo stejnou zkušenost? Do nemocnice jsem po dvou dnech od užití tablety volala a lékař mi řekl, že mám týden počkat a pak se může užití tablety ještě opakovat. Jsem už zoufalá. Ráda bych to už měla za sebou. Revize je bohužel v mém případě velkou riziko dalších srůstů :( Děkuji

Já mám také za sebou zamlklé těhotenství, revize už jsem kdysi měla dvě a také už jsem nechtěla další postupovat, tak jsem chodila na kontroly na ultrazvuk každý týden a vždy byl váček o něco menší, u mě se žádné krvácení nekonalo a trvalo tři a půl měsíce, než se vše vstřebalo. Zkusila bych se domluvit s gynekologem, moje bývalá gynekoložka mě hnala hned na revizi, jinak že vykrvácím apod, to samé primář, tak jsem změnila gynekologa a ten neměl nejmenší problém s tím, že počkáme. Tělo si dokáže poradit samo, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat