Potravinářský průkaz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.8.12 10:40

potravinářský průkaz

Holky která víte kolik se asi tak pohybuje cena potravinářského průkazu přítel jde na vstupní prohlídku tu si platí sám cca 500 a řekli mu že mu do toho papíru co mu dal zaměstnavatel má napsat i žádost o potr. průkaz ale on mu to tam nechce napsat tak mě zajímá kolik to bude zvlášt asi stát a na jak dlou dobu se to vystavuje já ho mám už od svých 15 na dobu neomezenou tenkrát sem platila asi 50 kč ale je to už 10 let. díky za info. už jsem zoufalá stoho kolik se všude platí za takové věci peněz nemám na zbyt tet momentálně nemám pořádně ani na jídlo a máme zaplatit 500 za prohlídku a zdarvoťák a výpis s trestního rejstříku :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67441
2.8.12 10:46

Ahoj, já si ho dělala před půl rokem, stál mě 300 kč. Ale je to dr od dr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
2.8.12 10:48

Mě taky stál 300 a mám ho na neomezenou dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
2.8.12 11:09

Já ho dostala zdarma na neurčito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
2.8.12 11:41

Já ho už mám déle a stál mě myslím 400 a mám ho na neurčito ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9299
2.8.12 12:53

Já ho mám už od střední a nic jsem neplatila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.1.13 13:40

Zdravím mám dotaz, skončila mi brigáda a zaměstnavatel mi odmítá vrátit potravinářský průkaz. Proplatil mi ho ale. Má na to právo si ho nechat? Osobně si myslím, že je to jejich gesto, postoj jak uškodit, když ho potřebuji na další brigádu, neb jsou dost škodolibí.

Děkuji za rady Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9299
14.1.13 13:42

Já bych řekla, že je mu k ničemu a měl by ho vrátit, je to přeci tvůj doklad, i když ho platil, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
14.1.13 15:09

Platí se jak kde. Většinou je ceníková cena 300 Kč, ale může se stát že si doktorka naúčtuje méně.
Pokud se dá s doktorkou domluvit, tak mu ho možná dá i zadarmo, ale raději s tím moc nepočítat. Pro doktora je to otázka 5ti minut.

Jana-u: To je podle mně váš doklad a zaměstnavatel pokud vím nemá právo vám jej odebírat. Má právo si jej ofotit, ale to je tak vše. Nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mpavlina
26.5.13 14:01

potravinářsky průkaz

Prosím měla jsem potravinářský průkaz na dobu neurčitou. už od školy. Když jsem odcházela s práce šéfová mi ho nechtěla vrátit… byla jsem na mateřské a ted nastupuji do nové práce kde ho také potřebuju ale nechce mi ho vrátit. co mám dělat? Může mi doktorka vystavit nový nebo duplikát i bez vyšetření? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
9299
26.5.13 18:08
@mpavlina píše:
Prosím měla jsem potravinářský průkaz na dobu neurčitou. už od školy. Když jsem odcházela s práce šéfová mi ho nechtěla vrátit… byla jsem na mateřské a ted nastupuji do nové práce kde ho také potřebuju ale nechce mi ho vrátit. co mám dělat? Může mi doktorka vystavit nový nebo duplikát i bez vyšetření? Děkuji

Určitě nový vystaví, jen mi hlava nebere, proč ho šéfová nechce vrátit, na to nemá právo, je to tvůj doklad, to jsou teda lidi :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brussel
1.8.13 10:36

Zdravotní průkaz

Zdravotní průkaz je majetkem jehomajitele. Zaměstnavatel ho po němmusí požadovat, musí si ho okopírovat, ale nikdy by ho neměl odebrat. Takže to, že Ti ho nevrátil je nezákonné. ZP má mít u sebe neustále zaměstnanec pro případnou kontrolu hygieny.

• Citovat
  • Nahlásit
CasidyC
26.8.13 12:12

Ahoj,
na brigádu potřebuji potrav. průkaz a doktorka mi řekla cenu 450,– Kč, což se mi zdá docela dost drahé (platnost 2 roky). Ale jak na to tak koukám, tak nějaký univerzální ceník asi neexistuje. Od čeho se tedy odvíjí cena, když se neprovádějí žádná vyšetření? To si prostě jen vymyslí částku? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
26.8.13 12:20

Mně stál okolo 300 a jeho platnost je trvalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
26.8.13 12:21

Každý lékař si cenu určuje sám… já mám potravinářský průkaz už asi 7 let, taky jsem ho potřebovala na brigádu, a stál mě 100 kč. A sestra si nechávala vystavit minulý rok a též stál 100 kč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat