Potvrzení tehotestvi Ale!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 12:52
Potvrzení tehotestvi Ale!

Ahoj devcata.. Dnes jsem byla u doktorky potvrdila mi tehotenstvi mela bych byt cca +/-6tt delala vnitřní ultrazvuk ale samotny plod nebyl jeste videt a potvrdila jednovajecny plod… Mohl by jste mi nekdo vysvetlit kdyz plod nebyl videt jak muze vedet ze je tam jeden? Pristi tyden jdu na kontrolu aby zjistila jestli se plod vyviji a ukaze se… Nebo nekdo zkušenosti s tim kdyby bylo neco spatne nekaje priznaky?? Dekuji :nevim:

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 18.07.19 12:59

Asi tam byla videt uz jedna dutinka ne :think:, jinak gratuluji :kytka:

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 18.07.19 13:00

Potvrdila jednovaječnou dutinku, možná žloutkový váček, takže tam je a pravděpodobně na správném místě. Akorát asi ještě netluče srdíčko a to je první velký mezník, který embryo musí zvládnout. Nestresuj se, pokud jsi +- 6tt, ještě srdíčko nemusí tlouct a ukáže se později. ;)

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 18.07.19 13:01

Nejspíš tím myslela, že je tam jen jedna dutinka? To sice neznamená, že se tam někde nemůže schovávat další (nemusela být vidět). Znám paní, co ji druhé mimi objevili až ve 20 tt :lol: :lol: Ale to se tě asi netýká :)
S tím, jestli je vše ok teď nic moc nenaděláš, proto je lepší chodit poprvé k dr až kolem toho 8tt, kdy je už zaručeně něco vidět. Držím palce, ať je na příští kontrole vše v pořádku.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10691 příspěvků 18.07.19 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj devcata.. Dnes jsem byla u doktorky potvrdila mi tehotenstvi mela bych byt cca +/-6tt delala vnitřní ultrazvuk ale samotny plod nebyl jeste videt a potvrdila jednovajecny plod… Mohl by jste mi nekdo vysvetlit kdyz plod nebyl videt jak muze vedet ze je tam jeden? Pristi tyden jdu na kontrolu aby zjistila jestli se plod vyviji a ukaze se… Nebo nekdo zkušenosti s tim kdyby bylo neco spatne nekaje priznaky?? Dekuji :nevim:

Taky jsem to tak měla. Potvrdila těhotenství a byla vidět jen dutinka. Je to dobré to vědět, že to není mimoděložní. Na druhé ko už bylo i srdíčko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 13:05

Dekuji vam holky trosku jste me uklidnili ale dokud to nebude potvrzené tak v obavach budu porad :disappointed_relieved:ale snad bude vse dobre a dobre vse dopadne :wink:

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 18.07.19 13:12
@Anonymní píše:
Dekuji vam holky trosku jste me uklidnili ale dokud to nebude potvrzené tak v obavach budu porad :disappointed_relieved:ale snad bude vse dobre a dobre vse dopadne :wink:

Mno nechci uplně strašit, ale odted už budeš v obavách až do smrti. Potvrzením těhotenství to nekončí, ale naopak začíná :mrgreen: Ale to jen tak na odlehčení

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10691 příspěvků 18.07.19 13:13
@Anonymní píše:
Dekuji vam holky trosku jste me uklidnili ale dokud to nebude potvrzené tak v obavach budu porad :disappointed_relieved:ale snad bude vse dobre a dobre vse dopadne :wink:

A co chceš víc potvrdit?? V tomhle stadiu to nejde víc. A jinak jestli se chceš takhle stresovat, tak to budeš mít pěkné těhotenství :? Pořád bude něco. Hoď se do klidu a užívej :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 13:17

Stresuju se právě proto ze todle neznam u prvniho prcka mi prisli na těhotenství v 21tt :grin: tvrdili mi ze mam cystu… A u druheho jsem sla k. Dr a uz bylo vse dobre videt takze tydle zacatky sli mimo me… Asi opravdu moc Plašim chtela sem jen potvrdit ze zatim je vse v poradku jaste ze dr to nikdy nesa 100% ovlivnit

Váš příspěvek
Reklama