Pouští partnera na screening?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
27.10.21 15:04

Pouští partnera na screening?

Ahoj holky,
3. 11. jdu na 1. screening, muj gynekolog do ordinace kvuli covidu momentalne nepousti partnery.
Nevite nahodou, jak to je ted v Thomayerovce? Jestli ho pusti se mnou, nebo bude muset cekat na chodbe?
Diky :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1311
27.10.21 15:08

Nejlepší bude si tam zavolat a poptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20882
27.10.21 15:20
@Tessiee píše:
Ahoj holky,
3. 11. jdu na 1. screening, muj gynekolog do ordinace kvuli covidu momentalne nepousti partnery.
Nevite nahodou, jak to je ted v Thomayerovce? Jestli ho pusti se mnou, nebo bude muset cekat na chodbe?
Diky :).

A volala jsi tam? Dívala se s na jejich stránky? Vsadím se, že by to bylo rychlejší, než to, co ti trvalo napsat tenhle dotaz. ;) Vážně to zkus. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.10.21 15:30

Tyjo, diky ze odpovidate k tematu! :)
Jelikoz me to napadlo az ted, kdy maji po pracovni dobe, tak ne, nevolala jsem tam a stranky jsem samozrejme nejdriv projela :).
Ptam se, jestli nahodou treba nekdo nebyl tenhle tyden, kdy se menila covid pravidla, nez tam budu v patek volat.
Lidi se tu ptaji na vetsi hovadiny :).
O muj cas se bat nemusite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10772
27.10.21 15:35
@Tessiee píše:
Jelikoz me to napadlo az ted, kdy maji po pracovni dobe, tak ne, nevolala jsem tam a stranky jsem samozrejme nejdriv projela :).
Ptam se, jestli nahodou treba nekdo nebyl tenhle tyden, kdy se menila covid pravidla, nez tam budu v patek volat.

By mě zajímalo který pravidla co se měnily s tím mají něco společného. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
27.10.21 15:36

Vzhledem k tomu, že od 1. se vše mění, zavolala bych přímo tam, u nás byl možný doprovod pokud partner doložil certifikat o očkování, nebo negativní výsledek testu… jak to bude po zpřísnění těžko říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
27.10.21 16:10

Partner byl, do telefonu, když jsem se objednavala, tak říkali, ze je povoleny jeden doprovod. ;) Ale teda nikde jsem se nesetkla, ze by nepustili, normálně ke gynekologovi ho neberu, to mi přijde zbytečne. Ale na screening ano. A mamka se mnou byla na 4D ultrazvuku a taky v pohodě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20882
27.10.21 16:25
@Tessiee píše:

Vzhledem k tomu, že se situace mění kazdy den a nikdo neví, co ti šašci ještě vymyslí, tak je trošku bezpředmětné ptát se těch, co byli teďJinak mně to přijde delší dobu stejné. Doprovod respirátor s po nás chtěli ještě vyplnit papír, že nemáme karanténu, nepotkali jsme nakaženého atd. Nebo, co myslíš, že se měnilo ve vztahu k návštěvám Dr? Kromě toho, že spousta nemocnic už zakázala návštěvy. Nic, co by obecně zakazovalo doprovod k lékaři, jsem nezaznamenala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 18:53

My jdeme v pondeli do Gennetu a partner semnou normalne muze :)

• Citovat
  • Nahlásit
112
3.11.21 01:51
@Petrussee píše:
Partner byl, do telefonu, když jsem se objednavala, tak říkali, ze je povoleny jeden doprovod. ;) Ale teda nikde jsem se nesetkla, ze by nepustili, normálně ke gynekologovi ho neberu, to mi přijde zbytečne. Ale na screening ano. A mamka se mnou byla na 4D ultrazvuku a taky v pohodě. :kytka:

V Podoli behem jara doprovod do ordinace nepousteli, tak bych na to nespolihala ani ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
3.11.21 06:01

@Jaja08 my už to máme za sebou a byl v červenci na prvním, v září na druhem, v říjnu 4D ultrazvuk a v pohodě, včera jsem měla 3. a videla jsem v čekárně, ze byl někdo s partnerem, ja už ho nebrala..pokaždé jsem byla jinde a všude v pohodě :kytka:, samozřejmě se každý musí zeptat, když vola nebo než tam jde ;), ted to zase roste, takže se to muže změnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat