Miminko ve stejné poloze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 13:28

Miminko ve stejné poloze

Jsem v polovině těhotenství a každý ultrazvuk leží miminko ve stejné poloze, vše na kontrolách ok, ale ta poloha se mi nějak nezdá vypadá jakoby leželo hlavičkou pořád dolů a spalo.. měl to tak někdo prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
27.10.21 13:29

Syn byl hlavou dolů od 17tt až do konce. Taky jsem čekala, že se bude hýbat a točit a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21932
27.10.21 13:34

Jasně ani se nehnul a spal a spal pohnul se akorát když do něj štouchali a nutili ho na velkém uz aby ho zkontrolovali :roll: to se milostivě otočil no a flegmouš je to doted no mladší sebou třískal mlátil kopal toho nemohli zkontrolovat protože se prostě nedal chytit no a taky mu to zůstalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
27.10.21 13:37

Mě se začal hybat a přemisťovat tak ve 24 tt, neboj, nějaká miminka jsou linejsi, taky tomu pohybu zase tak nedá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
27.10.21 13:44

Buď ráda, třeba budeš mít aspoň klidnější dítě :mrgreen: já mám všechny v břiše jak blázny, se pořád vrtí, točí, na kontrole se nedali zaměřit, po narození taky pořád nějaká akce, ani svázat do zavinovačky se nikdo nenechal :D nejstarší je ve škole a pořád ho to vrteni nepřešlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21932
27.10.21 13:54
@Kriss Tina píše:
Buď ráda, třeba budeš mít aspoň klidnější dítě :mrgreen: já mám všechny v břiše jak blázny, se pořád vrtí, točí, na kontrole se nedali zaměřit, po narození taky pořád nějaká akce, ani svázat do zavinovačky se nikdo nenechal :D nejstarší je ve škole a pořád ho to vrteni nepřešlo :lol:

taky máš pocit že jim to chování vydrží po narození? ten mladší je šílený éro, náš mudr byl zvědavý na velkém uz co čekáme takže deset minut naháněl dítě v břiše že ještě tohle nezažil tak mu říkám tak snad jindy a on nééé já jsem zvědavý takže se fakt zapotil než se mu zadařilo ale kdyby jsi viděla pak ten vítězoslavný úsměv :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3075
27.10.21 13:55

Taky jsem to tak měla u prvního dítka…na všech fotkách ultrazvuku stále stejná poloha..

Nechci Tě strašit, ale měl 3× omotanou pupeční šňůru, nejspíš proto se ani nehnul…

Přišlo se na to u porodu, vše dopadlo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
27.10.21 14:05

@ka2ka já čekám teď, na prvním screeningu to bylo bez šance, v 16tt to pak zkoušela moje Dr a taky bez úspěchu, nedalo se to zachytit :D tak až ve 21tt na druhém screeningu se to dalšímu Dr celkem povedlo vyfotit, ale taky se zapotil a teď zas u mojí Dr to byl boj vůbec něco zaměřit :D a to mám pocit, že se to s každým stupňuje, první dva sebou sice mleli, ale aspoň chvíli se vždy uklidnili, že se dalo něco vyzkoumat, tady to je hrozné torpédo, taky se pomalu ani nevyspim, když mi neustále nadskakuje břicho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21932
27.10.21 14:09
@Kriss Tina píše:
@ka2ka já čekám teď, na prvním screeningu to bylo bez šance, v 16tt to pak zkoušela moje Dr a taky bez úspěchu, nedalo se to zachytit :D tak až ve 21tt na druhém screeningu se to dalšímu Dr celkem povedlo vyfotit, ale taky se zapotil a teď zas u mojí Dr to byl boj vůbec něco zaměřit :D a to mám pocit, že se to s každým stupňuje, první dva sebou sice mleli, ale aspoň chvíli se vždy uklidnili, že se dalo něco vyzkoumat, tady to je hrozné torpédo, taky se pomalu ani nevyspim, když mi neustále nadskakuje břicho :mrgreen:

tak to gratuluju, tohle my měli u druhého břicho mi lítalo jako blázen, vysloveně se těšil na ozvy měsíc jsem byla v nemocnici a měřili mi je 2× denně a jen zaregistroval že mi tu sondu dali na břicho hned se k ní doslova hrnul a kopal do ní měl z toho zábavu jednou se s ní sestra ze srandy posunovala a on jí fakt pronásledoval dobře se tím bavila :mrgreen: :mrgreen: pohlaví určil mudr jen jednou jinak se jim to nepovedlo dítě nemělo čas se předvádět, jako je to pěkný dáreček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:29

@Kriss Tina náš starší byl právě taky divoch a to mu zůstalo :D tak snad

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:33

@Kralikcek to snad ne :zed: to by bylo blbý.. ale tohle se stává až tak před porodem ne? Jako teď by tam mělo mít ještě dost místa.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat