Použít pařížskou šlehačku či nikoli?

1
27.6.20 07:51

Použít pařížskou šlehačku či nikoli?

Večer cca v 10 jsem svařila pařížskou šlehačku ( smetana kakao cukr) manžel se ještě nechystal jít spát tak jsem ho pověřila aby jí zhruba o půlnoci uklidil do lednice - bohužel v 7 když jsem vstala jsem ji našla na sporáku. :( Dala jsem ji do lednice ale nevím zda ji mám večer zkusit vyslehat a použít nebo rovnou vyhodit když byla tak dlouho venku :( mě trefí! Nechtěla bych aby pak někomu bylo zlé. Myslíte že se mohla skazit nebo by jste ji použili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3044
27.6.20 07:53

Použila bych. Snad doma nemáte takové horko v noci, navíc to bylo svařené, tak by se tam nic množit tak rychle nemělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49619
27.6.20 07:56

Pouzila, ale bude jistejsi ji co nejdriv spotrebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
27.6.20 08:06

Pro koho to bude? Kdyby to měl být dárek nebo by to u vás mělo jíst 10 dalších lidí, asi bych udělala novou. Kdyby to bylo „jen“ pro nejbližší rodinu doma, nechala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6011
27.6.20 08:29

Asi bych ji použila, vždyť už jsi ji svařila, tak by se tam bakterie množit neměly. Ale pořádně vychladit. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4938
27.6.20 08:33

Použila bych to :palec: Máslo např. zapomenuté venku a nedané přes noc do lednice taky do lednice ráno vrátím a pak dojíme, když se náhodou stane.. a nic se nám nestane :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14088
27.6.20 08:54

Použila bych jí…nic se jí určitě nestalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6571
27.6.20 09:13

Nepouzila bych ji ani nahodou, koupila bych novou, to preci neni zadna draha polozka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1066
27.6.20 09:58

Tak ji ochutnej. Ale určitě ji nic nebude. Do večera se vychladí a půjde vyšlehat. Horší by bylo, kdybys ji chtěla šlehat teď ráno. To by se srazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama