Reklama

Používáte denně makeup?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 12:46
Pouzivate denne makeup?

Holky pouzivate denne makeup? Ja ano, protoze jakmile ho nepouziju, mam vecer plet plnou cernych tecek a necistot, coz po odstraneni makeupu nemam. Ale zas si rikam aby to pleti neskodilo? Nikdy jsem moc neverila tem recem kosmetickych firem jak makeup plet chrani, ale musim rict ze to na sobe pozoruju.. jaky mate nazor?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 24.01.18 12:50
@Anonymní píše:
Holky pouzivate denne makeup? Ja ano, protoze jakmile ho nepouziju, mam vecer plet plnou cernych tecek a necistot, coz po odstraneni makeupu nemam. Ale zas si rikam aby to pleti neskodilo? Nikdy jsem moc neverila tem recem kosmetickych firem jak makeup plet chrani, ale musim rict ze to na sobe pozoruju.. jaky mate nazor?

Já používám, protože bez něj jsem jak „vyblitá“, moje pleť, kór když se nevyspím, mívá bledo-zelený nádech :roll: I se snažím stihnout trochu nalíčit oči, ač mívám ráno pořádný fofry.
Používám ale jenom přírodní dekorativku - Alverde z DM nebo kvalitnější Zao.

Lenka_Hal
Závislačka 4787 příspěvků 24.01.18 12:50

Nepouzivam kazdy den, a rozdily teda nepozoruju. :think:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 24.01.18 12:52

Používám téměř každý den. Černé tečky máš, protože bez makeupu pak pleť nečistíš. Jenže během dne se na obličej dostanou nečistoty a hlavně se mastí ;-)

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 24.01.18 12:52

Nepouzivam, ale jen proto, ze to neumim :nevim:.

hospodki
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 24.01.18 12:54

JJ, denne, nemam barevne sjednocenou plet a i ve 30 skoro jak v puberte. Kazdou chvili mi vyrasi nejakej hajzlik. Jedine kdy nepouzivam je na dovolene na treku, protoze je to zbytecne a partner vedel do ceho jde :mrgreen:

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 12:55

Nepoužívám make-up, ale BB. A to denně, takže nevím, jak by pleť vypadala, kdybych ho někdy nepoužila

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 24.01.18 13:00

Jsem na mateřské a nepoužívám, protože to neumím.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 24.01.18 13:00
@Anonymní píše:
Holky pouzivate denne makeup? Ja ano, protoze jakmile ho nepouziju, mam vecer plet plnou cernych tecek a necistot, coz po odstraneni makeupu nemam. Ale zas si rikam aby to pleti neskodilo? Nikdy jsem moc neverila tem recem kosmetickych firem jak makeup plet chrani, ale musim rict ze to na sobe pozoruju.. jaky mate nazor?

Taky používám make-up člověk vypadá lépe než bez něj teda alespoň já :lol: já ho kupují v lékárně.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.01.18 13:02

Pouzivam denne.
Kupuju Loreal. Mam plet nesjednocenou, mastici. S mejkapem je vyrazne lepsi..
Btw proc anonym?

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 24.01.18 13:04

Nepoužívám skoro vůbec. Naopak když použiju, druhý den se opupínkuju, mám zanesené pory atd.

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 24.01.18 13:08

Taky denne a do make upu investuju. Takze zadne pudry za 100kc. rozdil nepozoruju, no mozna neni plet tak mastna :think:

niki V
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 24.01.18 13:09

Teď na mateřské používam tak 2×-3×týdně ale když jsem pracovala tak make up jsme v práci měli nařízený jako dress code :mrgreen: takže jsem používala denně.
Určitě může make up púsobit jako bariéra proti vnějším vlivúm, na druhou stranu může zase na mastné pleti pusobit jako kyt (pleť nedýchá a ucpává póry)zaleži na pleti, na spravně zvoleném druhu make upu a jeho kvalitě.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 24.01.18 13:09

Mám podobnou zkušenost jako @pikola
Make-up mi nedělá moc dobře na kůži, nehledě na to, že to s nim neumim očividně, když už si někdy makeup nanesu, tak mi to zvýrazní suché šupinky kůže na obličeji, který se jinak přirozeným maštěním pleti neobjeví :nevim:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 24.01.18 13:10

Bez make-upu vypadám jako nemocná. Občas když jdu na rychlo jen do školky, radši klopim zrak dolů, protože se stydím.
A taky je pravda, že pokud se nenalicim, je moje pleť mastná a dělá se mi více " neřádu" na obličeji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >