Reklama

Tangle teezer vs DTangler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 22.01.18 18:51
Tangle teezer vs DTangler

Ahoj holky,
je lepsi Tangle teezer nebo DTangler? Vim, ze DTangler by mel mit tvrdsi stetinky - vyhovuje vam to? Tak si rikam, jestli treba necesou lepe? Nejsou odolnejsi? DTangler ma rukojed, ale to mi je celkem jedno. Diky za odpovedi. :hug:

Reklama

Reakce:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 19:02

Mám DTangler i Tangle teezer a oba jsou super :) víc používám DTangler, lépe se mi drží. Češek krásně, nerve vlasy :)

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 22.01.18 19:05

@Innocence
Diky moc :mrgreen:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.01.18 19:33

@Nieny osobně mám TT a jsem trochu rozpačitá. Ty štětinky se mi nedostanou pořádně až k hlavě, prostě ty vlasy spíš hladí, než úplně rozčešou :think:. Právě taky uvažuji, že bych zkusila ještě DT když jsem četla, že štětinky by měly být tvrdší, ale taky záleží, jaký máš vlasy ;).

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 22.01.18 19:56

@Bandii
A pro jake vlasy myslis, ze se hodi?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.01.18 20:04

@Nieny :nevim: :mrgreen: vím, že se zřejmě nehodí pro moje :mrgreen:. Já mám husté, skoro do půli zad, ani rovné, ani pořádně vlnité, takové ty blbé :lol:, snad mohu říci i zdravé. Ale přijde mi, že hlavní problém je v tom husté vlasy vs. měkké štětinky. Nebo mám obe ruce levý :lol:. Takže já bych doporučila spíš těm, kdo mají vlasy méně husté a asi spíš jemnější. Ale zkus ještě projít net, diskuzí je spousta ;) tak jsem právě četla stejné zkušenosti, jako je ta má. Ale naopak i samou chválu, že konečně někdo našel hřeben, který si poradí s jeho/její hřívou, přestože jiné kartáče a hřebeny zklamaly.

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35908 příspěvků 22.01.18 20:29

@Bandii na takové vlasy existuje speciální tangle teezer. Má delší štětinky a jde to s ním líp

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.01.18 20:37

@Moise fakt?? :) A který to je? Já znám jen D tangler, TT original, TT Salon Elite, či jak se to píše :mrgreen: a pak jest vím, že je nějaký spešl do sprchy, na mokrý vlasy. A myslím, že taky mají kulatej, na foukání vlasů, ale nejsem si jistá.

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35908 příspěvků 22.01.18 20:50

https://hrebeny-kartace-vlasy.heureka.cz/…avani-vlasu/

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.01.18 21:00

@Moise:oops: tak mu možná dám ještě šanci :think: děkuji :)

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 23.01.18 07:45

@Bandii mám stejný problém, na husté vlasy se nehodí. Nepoužívám ho. Ale dcerka jo, je ráda, že jí netahá. Máme tři, každý jiný, ale mě to na mé hlavně přijde na jedno brdo, nečeše, jen hladí.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 23.01.18 13:35

@AstraG hm škoda :? Těšila jsem se jak malé dítě :mrgreen: a když jsem ho konečně dostala, tak zklamaní. A máš i ten, na který tu byl dán odkaz? Co by měl být na takové vlasy speciálně?

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 24.01.18 10:08

@Bandii ten z odkazu nemáme, tak dej pak vědět, jaký je na husté vlasy :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >