Tangle teezer vs DTangler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nieny
Nováček 22.01.18 18:51
Tangle teezer vs DTangler

Ahoj holky,
je lepsi Tangle teezer nebo DTangler? Vim, ze DTangler by mel mit tvrdsi stetinky - vyhovuje vam to? Tak si rikam, jestli treba necesou lepe? Nejsou odolnejsi? DTangler ma rukojed, ale to mi je celkem jedno. Diky za odpovedi. :hug:

Reakce:
Innocence
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 19:02

Mám DTangler i Tangle teezer a oba jsou super :) víc používám DTangler, lépe se mi drží. Češek krásně, nerve vlasy :)

Nieny
Nováček 22.01.18 19:05

@Innocence
Diky moc :mrgreen:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 19:33

@Nieny osobně mám TT a jsem trochu rozpačitá. Ty štětinky se mi nedostanou pořádně až k hlavě, prostě ty vlasy spíš hladí, než úplně rozčešou :think:. Právě taky uvažuji, že bych zkusila ještě DT když jsem četla, že štětinky by měly být tvrdší, ale taky záleží, jaký máš vlasy ;).

Nieny
Nováček 22.01.18 19:56

@Bandii
A pro jake vlasy myslis, ze se hodi?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 20:04

@Nieny :nevim: :mrgreen: vím, že se zřejmě nehodí pro moje :mrgreen:. Já mám husté, skoro do půli zad, ani rovné, ani pořádně vlnité, takové ty blbé :lol:, snad mohu říci i zdravé. Ale přijde mi, že hlavní problém je v tom husté vlasy vs. měkké štětinky. Nebo mám obe ruce levý :lol:. Takže já bych doporučila spíš těm, kdo mají vlasy méně husté a asi spíš jemnější. Ale zkus ještě projít net, diskuzí je spousta ;) tak jsem právě četla stejné zkušenosti, jako je ta má. Ale naopak i samou chválu, že konečně někdo našel hřeben, který si poradí s jeho/její hřívou, přestože jiné kartáče a hřebeny zklamaly.

Moise
Hvězda diskuse 36995 příspěvků 19 inzerátů 22.01.18 20:29

@Bandii na takové vlasy existuje speciální tangle teezer. Má delší štětinky a jde to s ním líp

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 20:37

@Moise fakt?? :) A který to je? Já znám jen D tangler, TT original, TT Salon Elite, či jak se to píše :mrgreen: a pak jest vím, že je nějaký spešl do sprchy, na mokrý vlasy. A myslím, že taky mají kulatej, na foukání vlasů, ale nejsem si jistá.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.01.18 21:00

@Moise:oops: tak mu možná dám ještě šanci :think: děkuji :)

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 23.01.18 07:45

@Bandii mám stejný problém, na husté vlasy se nehodí. Nepoužívám ho. Ale dcerka jo, je ráda, že jí netahá. Máme tři, každý jiný, ale mě to na mé hlavně přijde na jedno brdo, nečeše, jen hladí.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 23.01.18 13:35

@AstraG hm škoda :? Těšila jsem se jak malé dítě :mrgreen: a když jsem ho konečně dostala, tak zklamaní. A máš i ten, na který tu byl dán odkaz? Co by měl být na takové vlasy speciálně?

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 24.01.18 10:08

@Bandii ten z odkazu nemáme, tak dej pak vědět, jaký je na husté vlasy :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >