Reklama

Šampony Timotei

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 18:21
Šampony Timotei

Ahoj holky,
osvedcily se vam sampony znacky Timotei? Pouzivam od nich sampon „pure“ (cistici sampon pro normalni a mastne vlasy, osvezujici s extraktem ze zeleneho caje) a vcera jsem si koupila sampon „zahadna bruneta“, ktery by mel hnedym (at uz prirodnim nebo barvenym) vlasum zvyraznovat a tonovat hnede odstiny a dodavat lesk…(pry obsahuje vytazky z henny…)melo to na vas nejaky ucinek? Vadily vam v necem? Diky za prispevky. :-)

Příspěvek upraven 20.01.18 v 18:24

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.01.18 18:24

@Nieny ten Pure sem jeden cas pouzivala a nebyl spatny ;) ale dost vysusuje vlasy, tak jen obcas…ale ten na hnede vlasy by me zajimal…funguje (zvyrazni barvu) a nedela bordel po koupelne? :think: nerada bych po kazdem pouziti drhla celej sprchovej kout :mrgreen:

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 18:26

@Kukacka123
Vcera jsem ho pouzila poprve, kdyz ho das na ruku, ma hnedou barvu se zlatymi casteckami, ale napeneny je normalne bily, mozna kdyz ho das vic, lehce kremovy…bordel po koupelne nebyl. :mrgreen:

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 18:27

@Kukacka123
A zda se mi, ze barva vlasu je opravdu uz po prvnim pouziti vyraznejsi a pekne leskla. :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.01.18 18:28

@Nieny diky, fajn ;) sem si rikala, aby nebyl hnedej celej sprchac nebo vana :mrgreen: s ucinnosti je mi jasny, ze asi jeste nevis po jednom pouziti…nebo uz si neco zpozorovala? ;) ja mam svetle hnede vlasy, takova oriskova bych rekla…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.01.18 18:29

@Nieny tak se ptam pozde (viz vyse :jazyk: ). Diky, mozna teda zkusim ;)

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 18:32
@Kukacka123 píše:
@Nieny diky, fajn ;) sem si rikala, aby nebyl hnedej celej sprchac nebo vana :mrgreen: s ucinnosti je mi jasny, ze asi jeste nevis po jednom pouziti…nebo uz si neco zpozorovala? ;) ja mam svetle hnede vlasy, takova oriskova bych rekla…

Jsou prave na vsechny hnede odstiny, takze i na Tvoje svetlejsi hnede vlasy. :) A zpozorovala jsem, ze se vice lesknou a i ta barva je trochu vyraznejsi. Chce to asi pouzit vickrat…Jinak jak pisu, kdyz ho napenis, je normalne bily. :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.01.18 18:36

@Nieny super, diky ;) jak pujdu do drogerky, mrknu na nej :mrgreen:

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 18:38
@Kukacka123 píše:
@Nieny super, diky ;) jak pujdu do drogerky, mrknu na nej :mrgreen:

Dobre. Pak dej vedet, jestli ti pomohl stejne jako mi. :-)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 20.01.18 18:44
@Nieny píše:
Dobre. Pak dej vedet, jestli ti pomohl stejne jako mi. :-)

Az na nej vzpomenu, dam ;)

Káťa19
Kelišová 7051 příspěvků 36 inzerátů 20.01.18 18:54

Ja ho mela a nejak jsem ani nekoukala, zda vlasy meni odstin :mrgreen: ale jinak me ty sampony moc nenadchly :nevim:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 20.01.18 18:57

Timotei šampony jsou fajn ;) Dřív jsem je používala, vyzkoušela víc druhů..a vždycky jsem byla spokojená :kytka:

free333
Neúnavná pisatelka 19111 příspěvků 20.01.18 19:00

@Nieny
Já používám ten Pure bez silik. a za mne super :palec:

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 20.01.18 19:23

@free333
Ja ho mam taky moc rada. Nektere holky pisou, ze moc vysusuje, ale to mi prave vyhovuje, protoze se mi vlasy hodne masti a po pouziti je mam tak akorat. :) A taky mam po nem vlasy osvezene a vytvori i vetsi objem. :)

free333
Neúnavná pisatelka 19111 příspěvků 20.01.18 19:38
@Nieny píše:
@free333
Ja ho mam taky moc rada. Nektere holky pisou, ze moc vysusuje, ale to mi prave vyhovuje, protoze se mi vlasy hodne masti a po pouziti je mam tak akorat. :) A taky mam po nem vlasy osvezene a vytvori i vetsi objem. :)

Přesně tak.
Já si myju vlasy každý druhý den a je dobré ho rozmíchat v misce s vodou.
Pamatuju se, že např. po Dove jsem si připadala, že bych si mohla mýt vlasy každý den a tenhle je pro mne určitě lepší a přijdou mi ty vlasy i víc nadýchané ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >