Pozdravení pro všechny

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.1.22 03:45

Pozdravení pro vsei

Dobrý večer, teď se mi podařilo úplně přihlásit. Mé jméno je Irena a jsem moc ráda, že jsem mezi Vámi. Nejsem úplně takto průbojná, být mám vyšší pozici v zaměstnání. Jsem 16let samozivitelka. Prostě není doma co v práci. Holky, prosím, pomůžete mi? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57750
26.1.22 05:47

To jméno v nicku asi není šťastné :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12856
26.1.22 05:49

@Kelsey „vyšší pozice“ myšleno, že je v tom sexu nahoře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
26.1.22 07:14

V čem potřebuješ pomoct? Co tě trápí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32808
26.1.22 07:18

@Kelsey @Divná Bára je to troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
26.1.22 07:23
@stinga píše:
@Kelsey @Divná Bára je to troll

Je to nějaké pískle na vyšší
pozici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32808
26.1.22 07:28
@Divná Bára píše:
Je to nějaké pískle na vyšší
pozici

jo, ten pravopis odpovídá vyšší pozici :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
26.1.22 07:38
@irena.skotalova píše:
Dobrý večer, teď se mi podařilo úplně přihlásit. Mé jméno je Irena a jsem moc ráda, že jsem mezi Vámi. Nejsem úplně takto průbojná, být mám vyšší pozici v zaměstnání. Jsem 16let samozivitelka. Prostě není doma co v práci. Holky, prosím, pomůžete mi? :srdce:

Pomůžu, rád. Dobrou radou: přestaň trollit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.22 10:45

Hele fakt myslíte, že je zakladatelka troll? Proč? Teda jako nenapsala příspěvek úplně šťastně a srozumitelně, ale extra prvky trollení nevidím.
@irena.skotalova zakladatelko na tvém místě bych požádala adminy, aby ti změnili přezdívku. Ne, tady fakt nemusíš mít svoje celé jméno. Píšeš, jestli ti pomůžeme, no jo, ale s čím? To jsi nějak zapomněla dodat.
Jsi 16 let samoživitelka, pracuješ na vyšší pozici, ale víc ti není moc rozumět. Nehledě na to, že některé podezírám, že si tvou informaci vyložili jako informaci o věku tvém, nikoli tvého dítěte :mrgreen:, ale teda to se jen domnívám.
Tak povídej, co bys potřebovala? Svěřit se? Prosím, jsem jedno ucho, teda oko. Prachy? Nemám, nedám, sám mám málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77386
26.1.22 11:20

Ahoj. Ten nick opravdu není nejšťastnější- i když už pár lidí s jménem a příjmením tu je.
Zkus napsat víc o sobě- kolík máš dětí, jak jsou staré. Třeba i to, jak se to stalo, že jsi samozivitelkou. Jinak- toto je web převážně pro maminky s malými dětmi. Je tu i pár tátů- já jsem toho příkladem. Mám šestiletou dceru, její biologická matka už, bohužel, nežije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10179
26.1.22 11:23

@mrav ty nezklameš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.22 12:20

Tak už víme, proč byl ten první příspěvek tak divný a o půl 4 ráno :D. Takže démon alkohol. Zakladatelko, stačilo to dovysvětlit tady, ne zakládat novou diskuzi. S alkoholem je těžké bojovat. Možná by pro začátek pomohl psycholog, psychiatr? S dětmi to na léčebnu asi úplně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat