Pozemek - ceník obce

9543
15.6.15 11:19

pozemek - ceník obce

Ahoj, měla bych dotaz ohledně ceny pozemku. Netušíte někdo, kde se dá zjistit běžná cena za m2? Tržní hodnota bude jiná, ale pokud se prodává např. pole, louka, sad..z jaké ceny se vychází? Na jakém úřadu popř. úseku bych se to mohla dozvědět? Nebo město/obce nemají nějaký ceník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.6.15 11:24

@jowana My, když jsme chtěli koupit stavební parcelu od města, jsme se byli ptát na úřadu.
Vy kupujete od města nebo soukromníka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9543
15.6.15 11:26

@Izzz zatím nekupujeme, ale chci zjistit, jak se tam ceny pohybují..Na jakém úředu jste se byli ptát popř. přímo i jaký úsek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7266
15.6.15 11:29

@jowana když se kupuje pozemek od soukromníka či developerů, tak to je vždy naprosto jiná cena než je cena obecního pozemku a taky jde o to, zda je to už zasíťované atd. Pokud je to pozemek obce, tak ceník má přímo ta obec. My si koupili dům a dokupovali jsme ještě sousední pozemek, který byl obce a stálo to pár peněz a řekli nám to na obecním úřadě, kolik to je a pak jsem to i našla na webovkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 11:37

@jowana my jsme malá obec, vědí to na úřadě asi všichni, ale ptala jsem se na hospodářsko-správním odboru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9543
15.6.15 11:48

@Moncinas jojo, to mi je jasné, ale chtěla bych se mít od čeho „odpíchnout“. Nejde mi jen o stavební pozemky, chtěla bych vědět cenu i když to je mimo zastavitelné území - pole, louka. Prostě jak se může v dané lokalitě pohybovat cena.
@Izzz děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 15:18

Řeším zrovna podobné. Chystám se na obecní úřad. 8) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama