Pozitivní test a hnědé špinení

1189
25.5.20 15:15

Pozitivní test a hnědé špinení

Ahoj holky, mám prosbu. Včera jsem si udělala tehotensky test a vyšel pozitivní. Dneska ráno zase o něco čárka viditelnější. Ale sem tam se mi objevi na kalhotách hnědé spineni, nebo po utreni. :? První spineni se ukázalo ve středu,
a pak zase nic a o víkendu trošku a dneska taky.. 8o k doktorce mám jít na první návštěvu až 10.6. Tak nevím jestli mám plasit nebo co to je :nevim: moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27058
25.5.20 15:17

Dokud neteče krev tak to nic být nemusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 15:19
@pikola píše:
Dokud neteče krev tak to nic být nemusí

Ne to vůbec, je to takový hnědý vytok spíš. Dobře tak děkuji a info :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
25.5.20 15:26

@Lebedka99 u nekoho to nemusi nic moc znamenat, nekomu se muze rozjizdet MS. Dr a tim stejne nic nenadela takhle v zacatku. Vetsinou jak jde cerstva cervena krev, je neco spatne. Spineni jeste nemusi nic byt… Tak drzim palce, at to nic neni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
25.5.20 15:29

Já jsem na začátku taky špinila. Pak se mi dokonce znovu objevilo kolem 9tt ale vše bylo v pořádku. Jakmile to není čerstvá krev, tak to může být ještě v pohodě. :) Kdy jsi měla poslední menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 15:37
@Jessica4 píše:
Já jsem na začátku taky špinila. Pak se mi dokonce znovu objevilo kolem 9tt ale vše bylo v pořádku. Jakmile to není čerstvá krev, tak to může být ještě v pohodě. :) Kdy jsi měla poslední menstruaci?

Poslední ms byla 20.dubna :think: docela se bojím. Vůbec je to úplně hnědé jakoby stará krev nebo když končí ms tak jak je tmave hněda. A jen po utreni občas kousek na kalhotkach.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
25.5.20 15:45

Já taky jak jsem byla těhotná měla občas hnědé špinění.. trvalo to nějaké 2 týdny po pozitivním testu :) jeden den bylo špinění a pak třeba druhy den ne a třetí den zase ano :) teď mám doma tří měsíční mimčo :srdce: takže vše v pořádku :) hnědá barva nevadí.. hlavně ať není červená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 15:49
@Denny97 píše:
Já taky jak jsem byla těhotná měla občas hnědé špinění.. trvalo to nějaké 2 týdny po pozitivním testu :) jeden den bylo špinění a pak třeba druhy den ne a třetí den zase ano :) teď mám doma tří měsíční mimčo :srdce: takže vše v pořádku :) hnědá barva nevadí.. hlavně ať není červená

Tak teď jsi mě potěšila. Tak já uvidím ještě do středy a možná pro jistotu zajdu k Dr ať se mrkne. Testik mi ale sílí tak snad bude vše v pořádku moc děkuji. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 16:08
@Lebedka99 píše:
Tak teď jsi mě potěšila. Tak já uvidím ještě do středy a možná pro jistotu zajdu k Dr ať se mrkne. Testik mi ale sílí tak snad bude vše v pořádku moc děkuji. :hug:

Mám to uplně stejně jako měla @Denny97. Špinení začalo taky pár dní po pozitivním testu. Jeden den ano, pak den ne, pak tri dny, pak za :kytka: s ne, uz cca 14 dní. A dle hcg a utz zatím vše ok. Ale je to stresující, už se nemůžu dočkat další kontroly. Držim palce.

• Citovat
  • Nahlásit
1160
25.5.20 16:33
@Lebedka99 píše:
Poslední ms byla 20.dubna :think: docela se bojím. Vůbec je to úplně hnědé jakoby stará krev nebo když končí ms tak jak je tmave hněda. A jen po utreni občas kousek na kalhotkach.. 8o

Tak bys měla být dneska 5+4? Za mě si myslím že to nic nebude, ale když budeš v klidu ty, bude to lepší i pro malé. Kdyby tě to hodně trápilo, tak zkus zavolat Dr aby tě vzala dříve :) ale jak jsem psala. Taky jsem to tak měla a vše bylo ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 16:39
@Jessica4 píše:
Tak bys měla být dneska 5+4? Za mě si myslím že to nic nebude, ale když budeš v klidu ty, bude to lepší i pro malé. Kdyby tě to hodně trápilo, tak zkus zavolat Dr aby tě vzala dříve :) ale jak jsem psala. Taky jsem to tak měla a vše bylo ok. :)

No nedokážu říct kolikátý jsem, ve středu 20.5. Jsem si dělala test a byl negativní a včera prvne pozitivní :think:. No bojím se… hlavně aby se neobjevila ta červená 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 16:40
@Anonymní píše:
Mám to uplně stejně jako měla @Denny97. Špinení začalo taky pár dní po pozitivním testu. Jeden den ano, pak den ne, pak tri dny, pak za :kytka: s ne, uz cca 14 dní. A dle hcg a utz zatím vše ok. Ale je to stresující, už se nemůžu dočkat další kontroly. Držim palce.

A taky si to měla tmave hnědé? Nějaké křeče jako při MS si měla?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
25.5.20 17:33
@Lebedka99 píše:
No nedokážu říct kolikátý jsem, ve středu 20.5. Jsem si dělala test a byl negativní a včera prvne pozitivní :think:. No bojím se… hlavně aby se neobjevila ta červená 8o

Mrkni na tehotenskou kalkulacku, ja na ni rada koukala. Tady je super: https://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka

Zadas prvni den posledni MS a vyjede ti tyden, jak co ted vypada a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
25.5.20 17:48

@Lebedka99 nei důvod plasit.. To se stává :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
25.5.20 18:57
@martina.se píše:
@Lebedka99 nei důvod plasit.. To se stává :palec:

Moc děkuju a nevíte proč se to stává je to ta stará krev když se tělo připravovalo na MS nebo? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat