Zkouším těhotenský test

Anonymní
24.5.20 15:40

Zkousim..a nevim.

Znamena to neco? Treti den testovani ovulace, v patek hodne slabo, sobota a dnes vyraznejsi. Probehla nebo ne? Nerozumim tomu uz, bricho boli jako blazen 3 dny. Dneskem míň. Byla, nebyla nebo bude? Nevim, jako jestli se ukazuje blizici se, nebo je neplatny, dle navodu musi byt stejne barevna. Diky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3026
24.5.20 15:47

Ano. Takze podle navodu taky vis ze test je negativni. Musis testovat dal a uvidis co se bude dit. Nevidime ti do vajecniku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23178
24.5.20 15:48

Tohle není pozitivní test. Zkus měřit pár měsíců bazální teplotu a budeš mít lepší přehled o fungování cyklu. Po pozitivním testu by mělo dojít k ovulaci do dvou dnů většinou. Ale jestli k ní opravdu dojde/ došlo, ti test neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
24.5.20 15:49

Ja teda nevim, na obe deti jsem si pockala v radu let, ale tohle jsem nikdy nedelala. Proc si proboha akorat zvysujes stres timto trstovanim. Proste sexujte jednou za tri dny a nejak se do toho trefis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50474
24.5.20 16:17

Stačí pravidelný sex a do ovulace pokud je se musíš trefit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 16:30

Holky, ja se neptam proto, ze se snazim. Ja jsem to popravde zkusila, protože mě dost zajimá můj průběh ovulace. Resp., ty bolesti břicha..tlaky, pichani na stranách vajecníku atd. Jestli to je ono. A jestli funguju. Ja nejsem zadnej odbornik nic. Dr. rikala, ze mam popr. Prijit a zmerime podle utz ovulaci. Jen jsem se zeptala. Kamaradka mi poradila tento test, tak jsem to jenom vyzkousela :). Popravde mi prijde, ze ten test ukazuje nejakou hladinu lh. Jinak by se prece neoznacila druha carka ne? Jako napriklad me prvni den mereni. A me hlavne zajimalo, jestli to treba stoupa a vybarvuje se podle ty hladiny. Protoze, co by jinak to boleni bylo. U doktorky jsem byla a vse oka. Takze tak. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
12304
24.5.20 16:43

Celý cyklus je v moci hladina kg, jen v různém množství. Pokud chceš vědět kdy máš ovulaci, spíš doporučuji měřit teplotu. Testy jsem dělala od cca 5dc, každý den ve stejnou dobu a když se vybarvovala, udělala jsem za den 2ovulacni testy a pak uz slabla. A teplota mi to potvrdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14017
24.5.20 16:47
@Anonymní píše:
Holky, ja se neptam proto, ze se snazim. Ja jsem to popravde zkusila, protože mě dost zajimá můj průběh ovulace. Resp., ty bolesti břicha..tlaky, pichani na stranách vajecníku atd. Jestli to je ono. A jestli funguju. Ja nejsem zadnej odbornik nic. Dr. rikala, ze mam popr. Prijit a zmerime podle utz ovulaci. Jen jsem se zeptala. Kamaradka mi poradila tento test, tak jsem to jenom vyzkousela :). Popravde mi prijde, ze ten test ukazuje nejakou hladinu lh. Jinak by se prece neoznacila druha carka ne? Jako napriklad me prvni den mereni. A me hlavne zajimalo, jestli to treba stoupa a vybarvuje se podle ty hladiny. Protoze, co by jinak to boleni bylo. U doktorky jsem byla a vse oka. Takze tak. Diky

Ano, test zachytí lh. Pokud si pořádně přečteš příbalový leták, tak je to tam vysvětleno. Test je pozitivní, když je čárka stejně silná nebo spíš silnější než kontrolní. A bolest, někdo ovulaci podle toho pozná, jiný ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 17:12

@lachtanice86
No právě, hlen a ta šílená bolest, byla teď ty tři dny…a hruza. Na tuhle bolest mi pomůže hlavně sex. Haha :D
A na ty testy prdim. Protože ta bolest, hlen, očividně tělo samo ukazuje..i bez tohohle, co zbytecne mate. testy.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
23178
24.5.20 18:43
@Anonymní píše:
Holky, ja se neptam proto, ze se snazim. Ja jsem to popravde zkusila, protože mě dost zajimá můj průběh ovulace. Resp., ty bolesti břicha..tlaky, pichani na stranách vajecníku atd. Jestli to je ono. A jestli funguju. Ja nejsem zadnej odbornik nic. Dr. rikala, ze mam popr. Prijit a zmerime podle utz ovulaci. Jen jsem se zeptala. Kamaradka mi poradila tento test, tak jsem to jenom vyzkousela :). Popravde mi prijde, ze ten test ukazuje nejakou hladinu lh. Jinak by se prece neoznacila druha carka ne? Jako napriklad me prvni den mereni. A me hlavne zajimalo, jestli to treba stoupa a vybarvuje se podle ty hladiny. Protoze, co by jinak to boleni bylo. U doktorky jsem byla a vse oka. Takze tak. Diky

Ano, je to tak. Test reaguje na hladinu hormonu. Podle toho sílí. Pozitivní test je, když jsou obě čárky minimálně stejně silné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 07:03

Je tedy i v tomto období možné otěhotnet? Když ty čárky sílí, nebo jsou takto barevné?
Ptám se, protože dle výpočtu by měla ovulace být déle, takto vychazí, ze by zacínala 9 den cyklu..nesnažime se aktuálně asi tak, že se začnu hlídat jak šílená a budu testovat, měřit. To až v připadě, že by to bylo nutný. To hlídat.
Spíš mě fakt zajímal průběh..bolesti v jinačí dny, než by podle kalendáře odpovídala. Jasný, nedá se věřit testu natož nějakému kalendáři…buď naslouchat řeči těla, nebo teplota. To si myslím je asi nejpřesnější. Nebo myslíte, že ovu nenastane i když jsou bolesti?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama