Pozitivní test a menstruace

26
29.8.21 11:41

Pozitivní test a menstruace

Ahojky,
zdravím vás, jsem tu nová a chtěla bych se vás zeptat něco ohledně menstruace v těhotenství.
Máme 2 roční holčičku a snažíme se asi 4 měsíce o druhé.
Minulý měsíc to vypadalo, že se zadařilo. Den před očekávanou MS mi těhotenský test Clearblue digitální ukázal slabé + a lehce se dole objevilo 1-2.
Za 2 dny přišla MS, přesně v termínu. Trvala 3 dny a byla obvyklá. Je to týden od MS a zkusila jsem opět test, tentokrát papírový a vyšel pozitivně.
Kamarádka měla prý MS v těhotenství, tak mě nahlodala, ať si udělám týden po MS test.
Ma otázka zní, je možné i přes MS být těhotná a kdy zajít k doktorovi, aby něco zjistil. Děkuju moc, pěkný den :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6254
29.8.21 11:44

Jako ms v těhotenství mit můžeš, ale ta carka mi nepijde moc silná. Jestli máš ms po tech 28 dnech a ted máš 10 dní od začátku ms, tak by na utz mělo byt neco vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
29.8.21 11:49

Mozne je vse :) objednej se na gyn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
29.8.21 11:56

Děkuji za odpověď.
Jsem z toho nervózní. Měla jsem MS poslední 22.8., takže je to zvláštní.
Už by to muselo dopadnout po předchozí MS.
Cyklus nám okolo 26 dní.
Zajdu a uvidíme :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.8.21 12:39

Taky už jsem párkrát slyšela, že slečna nepoznala těhotenství, protože proběhla menstruace jak měla. Na netu jsem zase četla, že není možné v těhotenství menstruovat. Pokud tomu tak je neni to menstruace ale implantační krvácení myslím a mělo by se jednat pouze o krátkodobé špinění :nevim: Každopádně bych s ničím nečekala a šla k doktoru, my ti tu můžeme říct svůj názor ale konečný slovo má stejně dr. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
29.8.21 12:44

Ano, hned v úterý zajdu k doktorovi.
Právě, stát se to může, také jsem o tom četla. Přijde mi to opravdu málo pravděpodobné, ale lidské tělo je sám o sobě zázrak, asi už mě nic nepřekvapí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
29.8.21 12:46
@TerUm píše:
Ano, hned v úterý zajdu k doktorovi.
Právě, stát se to může, také jsem o tom četla. Přijde mi to opravdu málo pravděpodobné, ale lidské tělo je sám o sobě zázrak, asi už mě nic nepřekvapí :lol:

S takhle slabym testem tam nic neuvidi. Tedy pokud jsi nemela naredenou moc. To chce spise odber krve na hcg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
29.8.21 12:52

Počítám s tím, že mi spíš vezme krev. Že tam nic moc neuvidí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.8.21 21:18

Já asi moc nepotěším. U mě to bylo mimodelozni. V den „vynechané“ MS slabá čárka, MS dorazila před spaním. Test silil pomalu a HCG taky nerostlo dvojnásobkem a na Utz nic. Určitě bych zašla k Dr. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7564
29.8.21 21:21

Blbé jsem to přečetla… Zkus zavolat gynekologovi a domluvit se s ním variant je víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
29.8.21 21:46

@K.D.P.
To mě moc mrzí. Z toho mám také obavu.
Hned v týdnu zajdu k doktorovi. Ať vím.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
29.8.21 21:47

@ludmilaadamkova
V týdnu zajdu hned. Je to neobvyklé, tam uvidíme.. Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
1.9.21 09:28

Ahojky, tak jsem byla včera u doktora.
Na ultrazvuku nebyl vidět zárodek, kouknul radši i okolo. Prý s největší pravděpodobností jsem těhotná byla, ale pustilo se to :(
Ještě mi bral krev a jdu na kontrolu.
Máte někdo zkušenosti s tímto,, puštěním''? Co to může způsobit?
Máme se snažit dále, prý jinak vše v pořádku. Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
1.9.21 11:15

@TerUm jestli to odeslo(Ppustilo) samo, je to ta lepší varianta a opravdu se můžete snažit hned znovu. Jen doporučuji sledovat, zda to HCG opravdu klesá. Nevím, jak dobrý utz Dr. Má, ale mně to ve vejcovodu nepoznali ani v 7 tt v nemocnici. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
1.9.21 11:19

@K.D.P.
Právě, doktor mě hlídá.
Krev mi vzal včera, ještě jdu na jednu v pátek a v úterý ještě na ultrazvuk a kontrola. Jsem ráda, že když bude vše v pořádku, můžeme začít hned znovu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat