Pozitivní test a přesto přišla MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 17:57

Pozitivní test a přesto přišla MS

Ahoj, předchozí měsíc jsem si byla na 99% jistá že jsem těhotná.. Měla sem i příznaky, bylo mi zle a pod.. Cyklus mám nejčastěji po 27dnech ale občas i po26, 28 a 29 takže je to takové nějaké.. A víc jak 13dni po ovulaci jsem si dělala tehu testy bylo to den před MS a v den ms.. (dr max proužky a ten plastový) všechny ukazovali velice velice slabého ducha, takže i když tam něco bylo tak to bylo velice slabé, na to dpo jaká by měla být krásná čárka už a pak sem to dostala po 28dnech takže tak jak sem to měla mít.. Teď zpětně přemýšlím zda to byla chyba testu a byli falešné nebo tam opravdu něco bylo ale třeba to umřelo nebo tak :think: sama nevím.. A chtěla bych trošku vědět co to bylo.. ( čárka velice Slaného ducha bylo těžké i vyfotit aby to šlo nějak vidět.. Děkuji za odpovědi ještě dodám že MS která pak dorazila byla velmi velmi bolestivá víc než obvikle.. Děkuji vám za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1286
18.11.19 18:04
@Anonymní píše:
Ahoj, předchozí měsíc jsem si byla na 99% jistá že jsem těhotná.. Měla sem i příznaky, bylo mi zle a pod.. Cyklus mám nejčastěji po 27dnech ale občas i po26, 28 a 29 takže je to takové nějaké.. A víc jak 13dni po ovulaci jsem si dělala tehu testy bylo to den před MS a v den ms.. (dr max proužky a ten plastový) všechny ukazovali velice velice slabého ducha, takže i když tam něco bylo tak to bylo velice slabé, na to dpo jaká by měla být krásná čárka už a pak sem to dostala po 28dnech takže tak jak sem to měla mít.. Teď zpětně přemýšlím zda to byla chyba testu a byli falešné nebo tam opravdu něco bylo ale třeba to umřelo nebo tak :think: sama nevím.. A chtěla bych trošku vědět co to bylo.. ( čárka velice Slaného ducha bylo těžké i vyfotit aby to šlo nějak vidět.. Děkuji za odpovědi ještě dodám že MS která pak dorazila byla velmi velmi bolestivá víc než obvikle.. Děkuji vám za odpovědi.

Další případ proč netestovat před ms ale až po vynechané ms. Nejspíš to bylo biochemické těhotenství, které se odloučilo s menstruací. Kdyby jsi netestovala, tak to ani nevíš, nebyla by jsi popřípadě zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
18.11.19 18:07
@Anonymní píše:

Bohuzel se to se stava, mohlo se jednat takzv o biochemicke tehu kdy se vajicko sice oplodnilo ale nezavrtalo se a odeslo s MS. Proto se doporucuje testovat opravdu az kdyz je nejale zpozdeni, jelikoz biochemicke tehu muze potkat kazdou zenu ani o tom nemusi vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
18.11.19 18:09

Anebo taky nektere testy delaji rysky, nebo falesny duchy…i ja jich par mela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat