Pozitivní test, cysta?

4
2.8.21 18:51

Pozitivní test, cysta?

Hezký den,

22.července mi měla přijít MS a ona nikde. Tak jsem si den na to dělala test a už jsem viděla slabou čárku (řekla bych, že duch už to nebyl). Tak jsem si říkala, nebudu se ani radovat, protože jsem si minulý rok prošla několikrát tím, že mi ducha vyvolala cysta, která potom odešla společně s MS. Stalo se to právě několikrát a kvůli cystě jsem měla spoždění a mezitím jsem třeba 3 dny krvácela a pak 5 dní nic a tak pořád dokola. Nejprve silná čárka a postupně slábla až nebylo na testu vidět nic. Člověk se tady po tom všem už nedokáže radovat a už jenom čeká, když jde na gyndu, že je to zase jenom cysta. Jinak snažíme se už 1,5 roku.
Ale proč píšu… 2 dny od pozit. TT jsem trošičku zašpinila na asi tak na půl dne… spíš narůžovělý výtok, tak jsem hned na doporučení nasadila Ascorutin proti krvácení a beru ho do teď skoro 14 dní a MS, špinění nebo krvácení nikde. Tak jsem si dělala 5 dní nazpět znovu test a ejhle jasná červená čárku, tak jsem si koupila ještě Clearblue a tam mi už psalo 2-3 týden (tedy, že bych měla být asi v 5.týdnu) což naprosto odpovídá mojí ovulaci.
Do toho se mi přidali bolestivé prsa i bradavky a neovladatelná chuť na sladké, které jsem do těď moc nejedla a jsem strašná náladovka, všechno mě hned vytočí, takže potají doufám, že už to konečně bude ono.
Na ultrazvuk jdu příští pátek což bych měla být 7+1… takže by už mělo být případně něco vidět.
Jde o to, že se zase bojím, aby to nebyla ta zatracená cysta.
Dávám sem obrázky testu,,, potřebuji radu jestli máte nějakou zkušenost, zdali cysta mohla vytvořit tak silnou čárku,,,nevím jak by to vzal ten Clearblue, jestli by ho to taky dokázala nějak ovlivnit a vyvolat falešnou pozotivitu, nebo jestli mu mám věřit, že jsem konečně v tom.
Děkuji moc za rady :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
2.8.21 19:03

Přeju ať ti to konečně vyjde 😍 🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8521
2.8.21 19:27

@lucky1997 Ahojka, cysta neudělá vysoké zvýšení HCG.. zvýšení ano ale pouze v řádu několika jednotek.. nejjistější bude ale skočit si jako samoplatce na krev a aby udělali HCG beta nikoliv alfa..alfa odpovídá cystě, beta těhotenství..držím palce ať to klapne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18528
2.8.21 19:52

S takto silnou čárkou to cysta nebude. Navíc to, že cysta udělá pozitivní test je velmi ojedinělé (spíš to byla kombinace cysty a biochemického těhotenství). V počátku těhotenství bývá cysta velmi často (měla jsem u každého těhotenství)… Tak přeju ať je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
2.8.21 20:17

Gratuluji k těhotenství a přeji ti ať to vše dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
2.8.21 21:38

@lucky1997 gratuluji. Ne není to cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.8.21 22:17

@lucky1997 musíš počkat na ultrazvuk ale myslím, ze ti potvrdí těhotenství už podle těch jasně pozitivních testů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
3.8.21 15:47

Přidám se do tématu 😇 před 14dny mi byla zjištěna cysta na vaječníku jenže mám 5dní zpoždění tak jsem si dělala test včera i dneska a vidím ducha. Dnes teda slabě krvácím a trochu mě bolí podbřišek a záda může mi někdo poradit prosím? Přikládám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
3.8.21 16:07

@Tereza233 na tom prvním vidím ducha ale na tom druhem ne. Buď se zadaří nebo nakonec přijde MS. Hodně stesti 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.9.21 17:55

Ahoj ženy :) jsem tu nová a tak jdu rovnou s dotazem … s manželem se snažíme o mimi 5 let máme za sebou 2 ivf a nesčetně iui… proč píšu, dnes mám 12dní do ms už tak týden mne pobolívá podbřišek… a tak jsem si dnes odpoledne udělala testy viz foto … jsem v šoku :srdce: ale myslíte, ze by toto mohla udělat cysta? Nebo se mohu potichu radovat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat