Poznaly jste těhotenství před menstruací?

Anonymní
17.2.21 19:29

Poznaly jste těhotenství před ms ?

Ahoj holky, vím, že bych tu narazila na spousta podobných témat, ale přece jen emimino je diskuzní forum, tak proč si neříct aktuální názory a zkušenosti.
Chtěla bych se zeptat, zda jste poznaly ještě před termínem ms, že jste těhotná?
Jde mi o to, že s přítele plánujeme miminko, ale až koncem roku, momentálně ještě stavíme. Nicméně máme spolu tzv. přerušovaný sex a tento měsíc to po skoro roce poprvé nevyšlo. No ona by to nebyla ani žádná katastrofa, jestli za 8 měsíců nebo za 15… ale oficiálně se ještě nesnažíme. Mám bolestivou ovulaci takže ji dost dobře poznám, přítel to nevychytal přímo 1 den před ní. Nejak jsem to neřešila, řekla jsem si, že šance na početí je malá. Jenže já trpím premenstruačním syndromem, bolest prsou, bolest v podbřišku už par dni před ms. Včera jsem si uvědomila, že v sobotu má přijít a mne je naopak tento měsíc bezvadně. Nabitá energii, žádné bolesti…
Tak mě napadlo si dnes udělat tt. V prvních 30 sekundách se zdálo, že jsou tam 2 čárky, ale po zaschnutí, už jsem neviděla nic, možná že kdybych to víc zkoumala :roll: no jsem teprve 11 dpo, navíc byl test dělaný odpoledne, takže se ještě čárka muže vyklubat, ani nevím jestli ji tam už chci nebo nechci, mám smíšené pocity :lol:
Anonym, kdyby náhodou, tak nechci aby to někdo věděl, tak mi to odpusťte :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60
17.2.21 19:46

Cítila jsem klasické pnutí co mívám před menstruaci jelikož jsem se blížila k datumu tak to bylo hodně pravděpodobne. Dva dny po datumu menstruace jsem na den zaspinila a pak ta bolest v prsou.Tak potom opravdu šlo o tehotenstvi.Tam jde o to že menstruace většinou přijde 2tydny po ovulaci, spíš 10 dní a to trva to hnízdění. Takze symptomy se projeví jako nástup menstruace. Dokonce 7tt kdy se mi blížil druhý termín menstruace mě bylo špatně a bolave jako kdyby měla nastoupit. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7378
17.2.21 19:58

Já jsem to 3× poznala, test mi to pak vždy jen potvrdil. Takový zvláštní pocit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
17.2.21 20:17

Já teda nepoznala nic. Když jsem cítila nějaké příznaky ještě před menstruací, byly na 99 % vsugerované. I všichni duchové, které jsem kdy měla, byli vykoukaní stylem „kdo hledá, ten najde.“

Když jsem opravdu otěhotněla, hned po ovulaci jsem ulehla s virózou a řešila jsem tak akorát horečku a kašel. Jako důsledek nemoci jsem brala i zpožděnou menstruaci a test, na kterém okamžitě vyběhly dvě čáry, jsem vyhodnotila jako starý a vadný. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 20:25

No holky jde vidět, že každá to má jinak. Já určitě nic vsugerované nemám. Na nějaký těhotenství jsem neměla ještě pomyšlení. Jenže mě právě zarazilo, že mně je naopak až moc dobře. Jindy mě už od ovulace bolí prsa a bricho. A to mě trochu zaráží, zase si říkám, že by to byl asi doooost divny příznak těhotenství, ale na ms se vůbec necítím :lol:
Ale aspoň konečně zjistím co bych měla už vědět, Až ms dojde - buď budu trochu zklamaná a nebo si oddychnu. :lol:
Já děti chci, ale neumím si představit že bych byla matkou, spíš mě trochu žene čas :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1290
17.2.21 20:30

Já jsem to poznala 5 dní před ms a už byl na testu duch. Jednoduse- znám své tělo a tentokrát bylo něco jinak. Vždy týden před ms spin, teď nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
17.2.21 20:36

Poprvé jsem to nepoznala, podruhé naprosto bezpečně už asi týden před termínem ms a už byl vidět duch :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
17.2.21 20:43

Poznala jsem to vždy ještě před MS a test to jenom potvrdil. V podstatě každý těhotenský test, který jsem si kdy v životě dělala, byl pozitivní :mrgreen: (4×), všechny jsem dělala ještě před ms a na základě pocitů (ze to prostě bylo jinak). Po 4. pozitivnim testu už budeš přesně vědět, jak se máš cítit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11775
17.2.21 21:35

Vzdy jsem to poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
17.2.21 21:40

Ano, poznala jsem to na sobe, ale ne z duvodu nejakych priznaku, ty zadne pred vynechanim MS nebyly.

Nebo byly, ale uvedomila jsem si je az zpetne. Ze jsem treba chodila casto curat. Dalsi priznaky nebudu vypisovat, protoze to jsou i typicke priznaky pro PMS.

Ale me v den vynechani MS dve carky na testu neprekvapily, pocitala jsem s nimi.
Protoze jsem se proste citila jinak 🤷🏼‍♀️ 😀

Ale urcite bych tehotenstvi nespojovala pred vynechanim menstruace treba s bolesti prsou, bolesti bricha, unavou a podobne. To jsou proste klasicky priznaky jak pripadneho tehotenstvi, tak i PMS.

Vzdycky pred vynechanim menstruce je to 50:50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.2.21 22:10

Poznala jsem to podle bazalni teploty, takze test 12dpo byl pro me jen formalita :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
17.2.21 23:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím, že bych tu narazila na spousta podobných témat, ale přece jen emimino je diskuzní forum, tak proč si neříct aktuální názory a zkušenosti.
Chtěla bych se zeptat, zda jste poznaly ještě před termínem ms, že jste těhotná?
Jde mi o to, že s přítele plánujeme miminko, ale až koncem roku, momentálně ještě stavíme. Nicméně máme spolu tzv. přerušovaný sex a tento měsíc to po skoro roce poprvé nevyšlo. No ona by to nebyla ani žádná katastrofa, jestli za 8 měsíců nebo za 15… ale oficiálně se ještě nesnažíme. Mám bolestivou ovulaci takže ji dost dobře poznám, přítel to nevychytal přímo 1 den před ní. Nejak jsem to neřešila, řekla jsem si, že šance na početí je malá. Jenže já trpím premenstruačním syndromem, bolest prsou, bolest v podbřišku už par dni před ms. Včera jsem si uvědomila, že v sobotu má přijít a mne je naopak tento měsíc bezvadně. Nabitá energii, žádné bolesti…
Tak mě napadlo si dnes udělat tt. V prvních 30 sekundách se zdálo, že jsou tam 2 čárky, ale po zaschnutí, už jsem neviděla nic, možná že kdybych to víc zkoumala :roll: no jsem teprve 11 dpo, navíc byl test dělaný odpoledne, takže se ještě čárka muže vyklubat, ani nevím jestli ji tam už chci nebo nechci, mám smíšené pocity :lol:
Anonym, kdyby náhodou, tak nechci aby to někdo věděl, tak mi to odpusťte :dance:

Ahoj.
U mně první příznak kovová chuť v puse, větší prsa a tmavší bradavky. Do 14 dnů po OVU.
Držím palce.
K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
18.2.21 06:05

Také jsem to poznala. U prvního syna jsem z minuty na minutu přestala pít kávu. A to jsem byla dost silná kafarka, rekla jsem si něco je jinak! Přidala se únava a 6 dní před MS jsem měla ducha. Ted budu začínat 21tt, tentokrát jsem absolutně ztratila chuť na sex a tak děsně me bolela prsa! O únavě ani nemluvím. Myslela jsem že mi upadnout a ejhle. 6 dní před MS a opět krásný duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat