Duch při menstruaci - co myslíte?

Anonymní
17.2.21 14:36

Duch při menstruaci

Prosím anonym, kdyby to byla pravda. :pankac:

Holky, asi budu za debilku a prosím, ušetřete mě, ale mám první den MS a udělala jsem si test a je tam cosi jako duch. :mrgreen: Přikládám fotku, horní test je ze včera, dolní z dneška (naživo trochu sytější než fotka). Co si o tom myslíte? :mrgreen: Vím, že těhotná nejsem, ale jak to může ukazovat? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
251
17.2.21 14:44

Přijde mi, že tam není nic. :nevim: Pokud se ti dostavila normální menstruace a víš, že těhotná být nemůžeš, tak proč se testovat (může být i vadný test)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 14:49
@Dinocco píše:
Přijde mi, že tam není nic. :nevim: Pokud se ti dostavila normální menstruace a víš, že těhotná být nemůžeš, tak proč se testovat (může být i vadný test)?

No my se snažili. Ale když přišla MS, tak jsem to brala tak, že nic. A z nudy jsem si udělala test. Ve skutečnosti to je normální růžový duch. Okem viditelný. Mobil to hodně na foto zkresluje. Ale to je jedno, spíš mi jde o to, jak je možný, že tam je HCG, když mám MS. To je vše. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 14:50

Jinak MS s jednodenním zpožděním, takže vlastně v termínu.

• Citovat
  • Nahlásit
250
17.2.21 14:56

Ja vidim ducha na obou testech. Mohlo to byt biochemicke tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
17.2.21 14:57

Něco tam je. Počkej týden, pak otestuj znovu a uvidíš. Spíš to bylo biochemický těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 15:02

Děkuju holky, já jsem z toho paf :)

• Citovat
  • Nahlásit
517
17.2.21 15:23
@Anonymní píše:
Děkuju holky, já jsem z toho paf :)

Taky bych to videla na biochemicke a spolu s ms to odchazi.
A nebo bude jeste duch silit a ms nebude opravdova ms, ale jen spineni.
Pockejte par dni a test zopakujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
17.2.21 15:24

Měla jsem to stejné dva dny opožděná MS, silnější duchové na testu po ni zmizeli, takže biochemické těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 15:29

A pak nic řešit nemusím, že? Kontrola a podobně. Prostě zase při ovulaci zkoušet dál. :)

• Citovat
  • Nahlásit
250
17.2.21 15:35
@Anonymní píše:
A pak nic řešit nemusím, že? Kontrola a podobně. Prostě zase při ovulaci zkoušet dál. :)

Presne tak. Pokud biochemicke odejde s MS, tak neni treba chodit k lekari. A hned dalsi cyklus zase muzete zkouset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.2.21 15:40

Já jsem normálně úplně slepá, ale na těch tvých testech fakt nějaké stíny jsou. Jestli máš normální menzes, tak si asi nedělej moc velké naděje, ale zkus to ještě za týden otestovat, třeba se na tebe usměje štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 16:02
@Pruhovaný_mýval píše:
Já jsem normálně úplně slepá, ale na těch tvých testech fakt nějaké stíny jsou. Jestli máš normální menzes, tak si asi nedělej moc velké naděje, ale zkus to ještě za týden otestovat, třeba se na tebe usměje štěstí

Já si naděje nedávám. Už mám za sebou ZT, teď biochemické. Ale jak jsem psala, jen mě překvapilo, že je hladina HCG i při MS.

• Citovat
  • Nahlásit
44
17.2.21 17:38

Jo něco tam vidim 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 17:49
@Jujucha píše:
Jo něco tam vidim 8)