PP Pliko P3 Completo x TFK Buggster

93
31.10.07 13:53

PP Pliko P3 Completo x TFK Buggster

Ahoj holky
Rozhodla jsem se koupit X-Lander XA s korbou,ale potřebovala bych i pohodlné a lehké golfky.
Nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma,prosím o vaše rady a zkušenosti :wink:
Bude to hlavně městský kočár plus mírný terén :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5328
31.10.07 14:49

Ahoj Alice,
podle mě je u těchto dvou kočárků také určující, pro jak staré dítko je chceš kupovat. Buggster nemá polohovací nohy, takže já bych je rozhodně nekupovala tehdy, jeslti počítáš, že dítě bude v kočárku spát. Kamarádka má Plika ty jdou polohovat až do lehu, mají krásné polstrování, vymakané kšíry (umožňují dítěti hýbat, jsou takové samonavíjecí) a prostorný nákupní koš. Mají teleskopické nastavení rukojeti a boudu můžeš překlopit až k madlu, což je super při slunci nebo velkém větru. Myslím, že lehký terén zvládnou určitě. Já bych Buggstera tedy rozhodně nekupovala, protože nemožnost polohovat nohy mi přijde jako neodpustitelné mínus, ale určitě je to dobrý kočárek a v diskuzích o něm můžeš vyčíst obrovskou chválu. Jo a Plika mají kráááásnou kolekci 2008, takže já hlasuju pro ně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
31.10.07 15:03

Petulie,díky :D
Vidíš,s těma nožičkama mě to nenapadlo :oops:
Taky se mi PP líbí víc,ale spíš loňská barva Toffie :wink:
Je unisex a my nevíme co to bude.Prtě se narodí v květnu,do podzimu bude v korbě,přes zimu sporťák a hned co sleze sníh vyjede PP :D Tedy na střídačku se sporťákem,podle toho kam půjdeme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
31.10.07 20:10

Jestli Ti můžu říct svůj tip, tak jukni na www.malli.cz, myslím že vyprodávají plika pramette, ty můžeš používat od narození, tak bys nepotřebovala korbu k x-landru, když budeš mít jarní mimi a nehrozí (snad) závěje sněhu :). I když teda je fakt, že Plika nejsou bůhvíjak odpružené a houpání v nich asi nehrozí :lol:
Jo a letošní Mocca mi přijde skoro ještě hezčí než loňská toffee, která je teda taky dokonalá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama