skladné golfky + autosedačka

2752
30.10.07 10:20

skladné golfky + autosedačka

Ahojky,

doufám, že nezakládám téma ve špatné diskuzi nebo takové, které už tu je.. :oops:

Mimi se mi má narodit v lednu. Nakonec budu mít starší kočárek Deltim Traveler s vložnou taškou. Nicméně mám malé auto, tak bych na cesty chtěla využívat autosedačku + podvozek. Ten podvozek by měly být golfky, abych je potom využila i na normální drandění do města. Podmínkou je, aby byly polohovací až do lehu (či skoro) a velmi, velmi sladné.

Můj favorit autosedačky je Maxi-Cosi Cabrio. Golfky chci koupit starší - pokud možno… Které golfky splňující tyto podmínky k této autosedačce pasují??

Ještě se mi líbí autosedačka Storchenmühle, ale tam (pokud vím) je možný pouze kočárek Hoco, ale žádné golfky.. takže asi nic..

Moc díky za rady!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
30.10.07 11:26

Pod Cabrio muzes pouzit golfky Quinny ZAPP nebo golfky Maxi Cosi Citi ci Taxi. Muj favorit je ale jednoznacne ZAPP. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
2752
30.10.07 11:59

Zappky, ale nejdou polohovat do lehu, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
30.10.07 20:28

Ahoj, já mám gofly Jane Cerrera, jsem s nima maximálně spokojená. Jsou skladné, lehké, dobře ovladatelné, pohodlné pro dítě. jsou polohovatelné až do lehu- podpěrka zad i nohou. Pasuje na ně autosedačka Jane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
30.10.07 21:12

Ahoj Petrajdo,
Zapp nejdou polohovat vůbec, dítě tam pořád sedí, takže pro dítě mladší jednoho roku bych je moc nepořizovala, navíc nemají ani madlo před dítě, takže se tam dítě nemá čeho chytit, pokud ještě samo nesedí s jistotou. Myslím, že abys tam mohla nacvaknou autosedačku, musíš stáhnout potah, takže zároveň jako podvozek a normální golfáč stejně používat nejdou.
Nevím, jaký je princip nasazování autosedačky u Taxi Citi.
Jestli ale plánuješ používat golfky pro mimi od narození, tomu jsou uzpůsobené myslím Pég-Perego Pramette, jukni na www.malli.cz , tam je myslím zrovna vyprodávají. NA Perega jde ta jejich autosedačka, v testech vyšla skvěle, tak určo půjde i na Pramette.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.07 23:57

Zappky jsou idealni jako golfky pro chodici deti nebo prave jako podvozek pod autosedacku. Osobne je pro mne vetsi + lepsi a bezpecnejsi autosedacka nez podvozek, takze ja mam jasno v Cabriu… Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
1309
31.10.07 11:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
31.10.07 11:04

http://www.bebeconfort.cz/loola.php

Tady je odkaz na skladné golfky,ale nejde k nim Maxi Cosi

• Nahlásit