PP, úzkost?

Anonymní
9.9.20 20:19

PP, uzkost ?

Ahoj, uzkost mam porad ale uz je to lepsi, porad mam ale pocity ze se silene bojim toho ze nebudu vedet kdo jsem, kde jsem, kdo jsou lidi okolo, strasne se toho bojim. Ven moc nechodim, jelikoz mam agoru tak venku to je jeste horsi ???? Mel to nekdo taky? Zmizi to? Dekuji
Uzivam pram20mg neco malo pres 4tydny.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
9.9.20 21:13

Ty už jsi tu psala ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 21:14
  • Citovat
  • Nahlásit
20387
9.9.20 21:22

Čím víc se v tom budeš hrabat a sledovat se a přemýšlet nad tím, tím to bude horší. Pořeš si terapii a odváděj myšlenky jinam aby ti fakt nehráblo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 21:32

@holka_z_hor ty si myslis ze by mi mohlo hrabnout? Ze bych mohla zesilet?

• Citovat
  • Nahlásit
384
9.9.20 21:46

Nemůžeš se zblázním s touhle diagnózou. To jsou jen takové myšlenky. Měla jsem je taky. Musíš ale něco s tím dělat samo to neodejde. Brala jsem prášky, chodila ven, chodila na terapie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 22:19

@Lucie.Kusa a jak dlouho si je mel? Ja sice ven jdu, ale ne sama, vzdy s pritelem nebo s rodinou, musik vedet ze me muzou okamzite odvizt domu. Musim v nich mit duveru a vedet ze hned me odvezou coz mam. Ale stejne se proste cejtim divne, takhle jsem to jeste nemela..mam to i doma, venku vic. Tak strasne se bojim ze se to stane, to ceho se bojim jak jsem psala( ze nebudu vedet kde jsem, kdo jsem, kdo jsou lidi okolo me, ze budu proste mimo).. furt si to nekde hledam zda se to muze stat, apod…

• Citovat
  • Nahlásit
384
10.9.20 07:27

Já jsem si o tom furt četla o psychických nemocech, nebo mi kamarádka vyprávěla jak jejich strýce zavřeli na psychiatrii. Tak jsem se toho začala bat. Když jsem. Běhala v lese, tak jsem se tam najednou začala bát a i toho jestli nebudu mít halucinace. Vše opadlo až časem, lekama a doktoři mi hodně pomohli uvědomit si, že se zbytečně starším sama sebe. Já ze začátku taky chodila ven jen s přítelem a mamkou. Pak jsem ale šla proti tomu. Vzala děti ven a řekla jsem si prostě, že kvůli nim s tím musím bojovat, abych byla už normální mama. Teď jsem úplně v pohodě. Neboj to přejde taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20387
10.9.20 08:29
@Anonymní píše:
@holka_z_hor ty si myslis ze by mi mohlo hrabnout? Ze bych mohla zesilet?

Pokud s tím nezačneš něco dělat, tak klidně jo. Můžeš se vypsychovat úplně a skončit na psychině. Já od toho neměla daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20387
10.9.20 08:30
@Anonymní píše:
@Lucie.Kusa a jak dlouho si je mel? Ja sice ven jdu, ale ne sama, vzdy s pritelem nebo s rodinou, musik vedet ze me muzou okamzite odvizt domu. Musim v nich mit duveru a vedet ze hned me odvezou coz mam. Ale stejne se proste cejtim divne, takhle jsem to jeste nemela..mam to i doma, venku vic. Tak strasne se bojim ze se to stane, to ceho se bojim jak jsem psala( ze nebudu vedet kde jsem, kdo jsem, kdo jsou lidi okolo me, ze budu proste mimo).. furt si to nekde hledam zda se to muze stat, apod…

A kdyby se to stalo tak co? Odpověz si na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
10.9.20 09:41

Měla by jsi si najít psychologa a začít na sobě pracovat. Po malých krůčkách klidně. Máš bludy? Slyšíš hlasy? Máš halucinace? Jestli ne, tak jsi na tom relativně dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:26

@Lucie.Kusa ne nemám a to se může stát?? bože toho se bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
384
10.9.20 10:36

To už bys dávno měla. A lidé s úzkostí halucinace nemají. Ty ale pěkně vyšiluješ :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:46

@Lucie.Kusa ale já nevím zda to je úzkost nebo depersonalizace nebo derealizace?

• Citovat
  • Nahlásit
384
10.9.20 10:51

Tak s tímhle nemám zkušenost. Ty nechodíš k psychiatrovi, který ti určil diagnózu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama