Reklama

PPM na pracáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 10.06.10 19:31
PPM na pracáku?

Ahojik,chtěla bych se zeptat..dnes jsem dostala od doktora papír na peněžitou pomoc v mateřství.Od minulého roku jsem na pracáku,paxem otěhotněla a vlastně už dnes nepobírám žádný dávky,páč žiju s přítelem,který mě uživí..mám tedy nárok vůbec na PPM,nebo taky ne? Nemáte některá zkušenost??

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 10.06.10 19:40

Ne, na ppm narok mit nebudes, jen ode dne porodu budes dostavat rovnou rodicovsky prispevek, jeho delku si take nemuzes zvolit, automaticky je 4 lety. Ten je do 21m 7600,– a pak 3800,–

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 10.06.10 19:41

Ahoj nárok na PPM nemáš. Dostaneš až rodičovský příspěvek a to až po porodu.Měla jsem to samé,ale ten papír od dr. nevyhazuj dokládá se na sociálce.

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 10.06.10 19:57

Díky moc..já si to myslela.. :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >