Pracák a živnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 16.03.18 07:53
Pracák a živnost

Ahoj, mám založenou živnost jako vedlejší činnost, jsem zaměstnaná, ale budu končit.
Když bych se po ukončení zkušební doby chtěla přihlásit na ÚP, je nějaký problém s tou založenou živností? Mohu se normálně přihlásit?

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 16.03.18 08:00

No tak samozřejmě, že je to problém, nahlásit se můžeš pouze pokud nemáš aktivní živnost A další věc, první den po skončení pracovního poměru se živnost stává automaticky činností hlavní, se všemi povinnostmi, to znamená i s plnými zálohami.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 16.03.18 08:07

@Petttruše živnost je třeba pozastavit, jinak se nepřihlásíš.

Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 16.03.18 08:08

Ok, děkuji.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >