Zkušeností s prací v Lidlu?

Anonymní
12.9.19 12:21

Práce lidl? Někdo info?

Dobrý den, hledám práci a kamarádka mi říkala že bych mohla do lidlu, že jsou na to dobré ohlasy. Chci se zeptat zda je tu někdo kdo má čerstvé informace, nebo tam pracuje zda by mi mohl poskytnou pár odpovědi a info o práci, jak je spokojen… Je tu konverzace, ale stará, tak bych ráda něco v této době. Děkuju moc, anonym, nechci aby mě někdo poznal, nemusí každý známý vše vědět, děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1497
12.9.19 12:26

Znama tam pracuje a je to zaprah, clovek si makne, muze byt dost nepravidelna prac doba a i prescasy, ale zase si odnese velmi slusne penize. Takze ona je spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 12:32

Vylozene osobni ne, ale mam tam zname. Je tam ficak, ale ze vsech obchodaku nejlepsi a nejferovejsi zamestnavatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 12:37

Na jakou pozici se chces hlasit?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.9.19 13:34
@Anonymní píše:
Na jakou pozici se chces hlasit?

Prodavačka, nebo jak to tam mají prostě klasická pozice

• Nahlásit
  • Citovat
StaráPuška
12.9.19 14:42

Moje kamarádka tam dělá vedoucí a od začátku, ještě jako zástupce, byla spokojená. Lidl je dobrý zaměstnavatel pro ty, co chtějí pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.9.19 20:50
@StaráPuška píše:
Moje kamarádka tam dělá vedoucí a od začátku, ještě jako zástupce, byla spokojená. Lidl je dobrý zaměstnavatel pro ty, co chtějí pracovat.

A jak je to se smenama prosím nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
StaráPuška
12.9.19 20:55
@Anonymní píše:

Nevím, ale určitě dost o domluvě s vedoucím. Ty holky tam jezdí jak myši, ale fluktuace téměř nula, to o něčem svědčí. Nejlepší bude se jit zeptat tam :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
68288
12.9.19 20:56
@Anonymní píše:

Asi jak kde, ale kde mam znamou tak vi smeny tak tyden dopredu a jsou dost nahodne, volny víkend tak jednou za 3 tydny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 21:28

Dela se ranni a odpoledni, smeny vite 14 dni predem. Hodne zalezi, jak ktera prodejna, ale vsechno je o domluve. Na prodejnu nechodte, poslete si zivotopis pres karierni stranky Lidlu. Na prodejne by vam rekli to same…prace je to narocna, ale dobre placena, proplaceji prescasy…

• Nahlásit
  • Citovat
43
25.9.19 22:03

Taky si myslím ze sebude pracovat tvrdé, žádné flakacky jak v Albertu, ale za dobre penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama