Práce na čerpací stanici Shell

264
5.5.20 20:13

Práce na čerpací stanici Shell

Ahoj. Chci se zeptat jestli je tu někdo kdo pracuje na shellce. Našla jsem nabídku práce a tak mě zajímá co taková práce obnáší. Jedna se o práci u pokladny ne venku. Zajímá mě celkově názor na firmu, benefity, plat atd :) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.5.20 20:32

Neustále musíš nabízet vodu do ostřikovačů, kafe a různé akční tyčinky apod. Píšeš si čárky za prodaný kus a z toho se počítají prémie. Dělají se dvanáctky - denní na kase 1, denní na kase 2, noční a pak volno. Málo zaměstnanců takže tenhle rozpis směn za nebyl dodržen snad ani jednou. Na kase 1 celý den stojíš za kasou. Na kase 2 jsi za kasou jen když je moc lidí, jinak přebíráš zboží, doplňuješ, uklízíš podlahy, WC, rozpékáš pečivo.. a když kde venkovní na oběd střídáš ho u stojanů. Takhle to zhruba bylo na pobočce kde jsem pracovala já. Plat hrůza, vydržela jsem necelý rok, benefity veškeré žádné.. byla to má první práce a už nikdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
226
5.5.20 20:38

Dělala jsem před mateřskou. Práce obnáší přesně to, co je napsané výše. Mamka už tam pracuje cca 13 let, ale spíše ze zvyku. Nikdo tam dlouho nevydrží. Za mě spíš buzerují a práci neocení. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 20:42

Já teda nedělala na Shellce, ale na docela velké Benzině pár let 12 hodinové směny. Ale co říkali holky z Shellky (benzinka na stejné trase na jedné dálnici), tak vlastně to stejné. Plat kolem 15 tisíc čistého. Jestli si myslíš, že je to JEN práce za pokladnou, tak se myslíš. Přes den sice chodila uklízečka, ale jakmile odešla (po svých pár hodinách a pak zase přišla druhý den), tak se musí chodit kontrolovat záchody a samozřejmě je uklízet se vším všudy. A říkám ti, že lidi jsou fakt hovada. Na noční tam nebyla, tak se vytíralo, umývaly se záchody. Vynášíš koše, my museli i venku. Dělání baget na noční (přes sezónu jsem strávila i 5 hodin v kuchyni, když jsem byla na řadě, protože jsme se s kolegyní střídali). Ale co vím, tak někde jsou i přímo zaměstnanci v kuchyni. Čištění kávovarů. Benefity nebyly vůbec žádné. Spíš pozor na remitendy novin a časopisů. To strhával někdy z platu. Že se někdo špatně podíval, neodepsal, neposlal zpět a pak se najednou za měsíc našly, ale to už se vrátit nedalo. Ze strany kontrol jen buzerace. No, co dál.. Ujíždí bez zaplacení. Stalo se mi několikrát. Ale naštěstí to po nás šéf nechtěl ( u nás rumunské a německé kradené SPZ nebo českou SPZ dohledala policie a vše se vyřešilo). Příjem zboží a jeho následné doplňování.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama