Práce na doma - spolehlivá

Anonymní
8.11.20 19:27

Práce na doma - spolehlivá

Ahoj,
jsem ještě studentka a ráda bych se Vás zeptala jestli nemáte tipy na nějaké dobré brigády na doma. Našla jsem spoustu inzerátů na obalkování, skládání propisek a bůh ví čeho, ale odmítám platit za první zásilku 2000, protože spoustu lidí tvrdí, že je to podvod, tak není důvod to zkoušet znova. Rada bych si našla nějakou práci na doma, ale zatím mé hledání bylo marné. Tak jestli budete mít nějaký nápad, tak mi dejte vědět. Budu moc vděčná :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19712
8.11.20 19:29

A co umis? Tyhle obálky atd jsou podvod. Kolik ti je? Co studujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5542
8.11.20 19:31

A duvod proc nemuzes na normalni brigadu mas jakej? Lenost? Chces penizky z tepla domova za idealne nic moc praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.11.20 19:35

Tyhle práce z domova jsou většinou podvodné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.11.20 19:36

A pokud ti už bylo 18, tak nebude žádný problém si najít nějakou normální brigádu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 19:41

Hledám práci co bych mohla dělat po večerech nebo prostě když budu mít čas. Mám nepravidelný rozvrh a do toho se špatně shání něco.

• Citovat
  • Nahlásit
316
8.11.20 19:43

Je to tak, jak píší ostatní. Bez práce prostě nejsou koláče. Nikdy a nikde. Je potřeba si to uvědomit a naučit se to respektovat - čím dříve, tím lépe. Odoláš tak do budoucna bez problémů jinak velmi nutkavému pokušení nějakých nabídek na rychlé a jednoduché zbohatnutí jakéhokoliv druhu.
Takže opravdu jako studentka, pokud si chceš přivydělat, tak prostě brigádka. Těch je spousta, ale člověk musí chtít makat a nečekat za to 20 tisíc. Takový je život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
8.11.20 19:45
@Anonymní píše:
Hledám práci co bych mohla dělat po večerech nebo prostě když budu mít čas. Mám nepravidelný rozvrh a do toho se špatně shání něco.

V mnohém brigádničení Ti vyjdou vstříc, co se směn týče. Mají tam přesně takové lidi, jako jsi Ty, tedy hodně studentů. Můžeš dělat ve fast-foodu nebo dělat prodejce třeba v elektru, můžeš cokoliv. A nebo si najít sponzora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19712
8.11.20 19:52
@Anonymní píše:
Hledám práci co bych mohla dělat po večerech nebo prostě když budu mít čas. Mám nepravidelný rozvrh a do toho se špatně shání něco.

Tak leckde ti vyjdou vstric. Ja sla delat do nemocnice a domlouvam si smeny, jak zrovna potrebuju. Za to kompletovani veci doma budes mit par korun a nechas na tom ruce, kdyz teda nenarazis hned na podvodníka. Me treba jeste napadlo, jestli bys nechtela doucovat deti treba pres skype, ted by se to někomu mohlo hodit, ale jak sem psala, zalezi co studujes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 19:53

@david74 přesně tak k donaldovi tam je student snad každý. No spoustu obchoďáku dokonce i místní vetnamec pár korun za brigádu dává ;) domluvit pohovory a určitě se něco najde. Brigádu bych našel hned zítra když bych ji potřeboval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
8.11.20 20:07
@Anonymní píše:

A co studujes? Muzes si privydelavat tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
8.11.20 20:09

Ja bych se rada slecny zastala a klidne me ukamenujte. Sama jsem shanela praci ke skole, ja to mela zaplat panbuh se stabilnim rozvrhem a delala jsem kazdy den po skole vcetne vikendu, aby ze me nebyl bezdak… ale reknete mi, kde si ma dneska holka v dobe covidove a vsim zavrene spolecnosti, najit brigadu?? V kfc si nechali jen ty se stalym uvazkem, mnoho donaldu i rychlych obcerstvenich je zavrenych, pokud byly v obchodacich a jejich zamestnanci nahrazuji brigadniky na jinych pobockach… delat nekde servirku? Totalne zabity, podniky, kde bezne delali 3 servirky na place je ted 1 na cely den, pac funguje vydejni okenko, kde vazne staci 1 clovek, neni treba obsluhovat, sbirat nadobi, atd… do prodejen s elektrem? Ktery maj taky vydejni okenka? Dle meho tam taky neberou… je treba se zamyslet nad tim, co jedine zustalo otevrene a pozastavit se nad jejim rozvrhem… kdyz ma 2× tydne skolu do 18h, pokud je treba vysokoskolacka, tech nadeji, kdy by mela brigadu, je fakt malo… jediny co me napada, nejakej obchodak, protoze uprimne me nenapada zadny jiny, k aktualni situaci, otevreny odvetvi, kde by si mohla planovat smeny… a v posledni rade, 18 let, studentka, tudiz mozna nema ani udelanou stredni, takze se zakladnim vzdelanim se taky na houbeles shani…
Zakladatelko, zkusila bych se zeptat treba nekde v tiskarne, ja mela brigosku z domova, kompletovala jsem stojanky na pivni tacky, takze bych zkusila tiskarny pripadne obchody, ktere maji vlastni eshop, protoze si myslim, ze mozna ani ve velkych obchodacich, vzhledem k zavrenym nedelim, brigadniky neberou, aby zamestnancum pokryli mesicni pocet odpracovanych hodin, kdyz nemuzou makat nedele :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
8.11.20 20:38

Také si myslím, že v dnešní době nebude shánění brigády snadné. Když jsem byl před třemi lety bez práce a chtěl jsem si najít jen nějakou práci na poloviční úvazek abych tam netrávil moc času a mohl se věnovat i svým koníčkům a sobě, tak jsem nemohl nic sehnat. Byl jsem v 9ti firmách v okolí a všude se mi vysmáli. Přitom jsem byl ochotný pracovat za podprůměrnou mzdu a dělat téměř cokoliv :nevim:
A bez jakékoliv nadsázky, když někoho s mým profilem nechtěli zaměstnat v době kdy všichni podnikatelé plakali, že nemají zaměstnance, tak v dnešní době by musela mít studentka bez zkušeností opravdu velké štěstí aby se jí podařilo nějakou brigádu si najít.
Je k nevíře, že když jsem to vzdal a šel hledat práci na plný úvazek, během týdne jsem ji měl a i když jsem požadoval 5× víc než co jsem chtěl za poloviční úvazek nikdo se mi nesmál a plácli jsme si hned na třetím pohovoru kam jsem přišel :think:
Holt myšlení zaměstnavatelů je někdy nepochopitelné, ale když už mě nutí trávit celý den v práci, tak ať si za to zaplatí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 21:06

Potvrzuji, že dnes najít brigádu nebude nic jednoduchého. Když to vezmu u nás-potraviny v obchodním domě-vsechny brigadniky jsme museli zrusit. Zavrene nedele a zkraceni oteviraci doby bohuzel udelalo hodne, brigádníci teď nejsou potřeba, i bezni zamestnanci maji co delat, aby splnili fond.

Anonym kvuli praci

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama